Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Šampón pre kone

( počet produktov: 2 )

Šampón pre kone - pre zdravú a dobre upravenú srsť

Kone sú zvieratá vzbudzujúce rešpekt. Ich majestátny spôsob pohybu a veľká krása sú veľmi pôsobivé. Ich vzhľad do veľkej miery ovplyvňuje nielen ich kondícia, ale aj stav ich srsti. Krásna a dobre upravená srsť je niečo, na čo môžete byť hrdí a o čo by ste sa mali starať, a na to budete potrebovať správny šampón pre kone.

Vzhľad srsti a stav kože spolu úzko súvisia - zdravá a dobre upravená koža zvyčajne znamená aj zdravú a dobre upravenú srsť. Nedostatočná hygiena a nesprávna starostlivosť môžu mať veľmi negatívny vplyv na ich stav - môžu sa objaviť choroby a parazity, ktoré koňa lovia. Šampón na kone vám pomôže vyhnúť sa akýmkoľvek nepríjemnostiam a udržiavať koňa zdravého a dobre upraveného. Bude nielen dobre vyzerať, ale bude sa aj cítiť veľmi príjemne.

Dbajte na stav srsti a kože svojho koňa, aby bolo zviera zdravé a dobre ošetrené, čo bude vašou vizitkou ako chovateľa. Taktiež si ušetríte veľa starostí a váš kôň veľa nepríjemností, ak vopred predídete vzniku chorôb a možných kožných porúch.

Šampón pre kone - pozrite si svoj výber

Kone potrebujú šampón, ktorý je pre ne vhodný. Kúpanie špecifickým šampónom určeným pre ľudí, psov alebo iné zvieratá môže spôsobiť oveľa viac škody ako úžitku a jednoducho im ublížiť. V našom obchode nájdete špeciálne šampóny určené pre kone, ktoré posilnia stav ich srsti, zlepšia stav ich srsti a správne sa postarajú o ich pokožku.

V ponuke nášho obchodu nájdete šampón pre kone na rast srsti - určený pre kone, ktorých srsť sa v dôsledku choroby stenčila a vypadala, ako aj šampón pre kone so suchou citlivou kožou alebo pre kone, ktoré bojujú s pásovým oparmi, a to aj v ich veľmi ťažkej forme.

Šampóny v našom obchode sú vyrobené z prírodných produktov, ktoré sú skvelé pre stav konskej srsti, a k dispozícii sú aj produkty vhodné pre alergikov a produkty, ktoré sú skvelé na rozčesávanie mokrej srsti hneď po kúpaní.

Dobrý šampón pre vášho koňa - vyberte si ho

Ako chovateľ koní sa skôr či neskôr stretnete s výberom správneho šampónu pre svoje zvieratá. Hygiena srsti a kože je veľmi dôležitá pre celkový komfort, preto je jeho výber veľmi dôležitý a je lepšie nenechať ho v rukách náhody.

Dobrý šampón pre vášho koňa je predovšetkým taký, ktorý spĺňa špecifické potreby jeho srsti a kože. V prípade koní, ktoré bojujú s pásovým oparmi, sa rozhodnite pre špecifický terapeutický šampón, ktorý ich v tomto boji podporí a prinesie úľavu od bolesti a nepríjemného svrbenia. Ak je váš kôň alergický alebo má suchú, veľmi citlivú pokožku - vyberte si jemný šampón, ktorý ju nebude ďalej dráždiť.

Používajte špecifické produkty vyrobené z vysokokvalitných prírodných zložiek - tak si môžete byť istí, že šampón vášmu koňovi neublíži. Vždy po kúpaní svoje kone pozorujte, aby ste mohli rýchlo reagovať, ak sa objavia alergie a iné problémy súvisiace so šampónom, aby ste v prípade potreby mohli rýchlo prejsť na iný, vhodnejší šampón.

Ak si nie ste istí, ktorý šampón bude pre vaše kone ten správny, neváhajte požiadať o radu. Ostatní chovatelia sa veľmi radi podelia o svoje skúsenosti so šampónmi a inými ošetrovacími prostriedkami; ich názory ľahko nájdete na internete. Poradiť sa môžete aj s veterinárnym lekárom, ktorý sa špecializuje na kone.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7302 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-24
Spokojna.
2024-06-24
Bezproblémové objednanie, rýchle dodanie zdarma, super cena. Mám dobré skúsenosti vždy keď vykonám objednávku granúl. Super výber
pixel