Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Liečivá pre kone

( počet produktov: 4 )

Čo sú to konské pochúťky a sladkosti?

V súčasnosti sú na trhu k dispozícii špeciálne zostavené pochúťky pre kone, najmä v jazdeckých obchodoch. Takéto pochúťky sa veľmi líšia od sladkostí v ľudskej ponuke, takže ak chcete svojho koňa odmeniť a urobiť mu radosť, siahnite po konských sladkostiach vytvorených s ohľadom na individuálne potreby týchto majestátnych zvierat.

Kone milujú sladkú chuť, preto ochotne konzumujú napríklad kocky cukru a ovocie. Ak chcete koňa odmeniť po naučení sa nových trikov, dajte mu chutné občerstvenie s prírodným zložením, t. j. konské sladkosti.

Vďaka širokej škále príchutí si môžete vybrať dokonalú pochúťku pre svojho koníka. Môžete si kúpiť viacero variantov, aby ste ich potom mohli miešať a ponúkať svojmu domácemu miláčikovi striedavo. Takto si nezvykne na jednu príchuť a rozmanitosť bude pre neho ďalším lákadlom.

Skôr ako kúpite vhodné pochúťky pre svojho koňa, venujte pozornosť zloženiu - je dôležité, aby neobsahovali umelé farbivá, konzervačné látky, príchute alebo veľké množstvo cukru. V obchode Arazoo nájdete zdravé pochúťky pre svojho obľúbeného koňa!

Pamlsky pre kone - oplatí sa ich dávať?

Konské pochúťky sú občerstvením, ktoré môže byť skvelou odmenou po náročnom tréningu a vynikajúcou motiváciou pre ďalší rozvoj. Ak ich jazdec alebo chovateľ podáva zvieraťu s mierou, riziko nadváhy alebo závislosti je veľmi nízke.

Konské sladkosti aj iné pochúťky sú k dispozícii v malých kúskoch, ktoré sú ideálne na podávanie v otvorenej ruke - je to bezpečný spôsob podávania potravy vášmu domácemu miláčikovi, pretože sa tak vyhnete hryzeniu alebo štípaniu zubov koňa. Pochúťky si môžete dať do vrecka bundy bez obáv z kontaminácie - ak sú uložené na suchom mieste, nerozpadávajú sa a nezanechávajú mokré, lepkavé stopy.

Pochúťky pre koňa sú oveľa lepšou voľbou ako "ľudské sladkosti", ktoré môžu koňovi spôsobiť vážnu otravu jedlom a dokonca ohroziť jeho život.

Konské pochúťky - občerstvenie po tréningu

Aké sú najlepšie pochúťky pre vášho koňa po naučení vyčerpávajúcich trikov? V prvom rade tie prírodné, bohaté na živiny. Pokiaľ ide o chuť, nechajte svojho koňa rozhodnúť!

Rozumné zavedenie pochúťok do stravy vášho koňa je nevyhnutné, preto si pred každým tréningom naplánujte, kedy a v akom množstve budete vášmu koňovi vybrané pochúťky podávať.

Ak ste jazdec, ale kôň vám nepatrí, opýtajte sa vopred jeho majiteľa, či mu môžete dať špeciálne pochúťky pre kone. Oplatí sa tiež opýtať sa na stravu koňa a prípadné výnimky z kŕmenia. Keď dostanete zelenú, vyberte si tie najlepšie pochutiny a po tréningoch zviera pohostite.

Pamlsky pre kone, ktoré sú k dispozícii v obchode AraZoo, sú skvelým spôsobom motivácie koní, ale nezabudnite ich vždy podávať s mierou. Príliš veľa pamlskov môže spôsobiť závislosť na pochúťkach - kôň sa ich potom začne dožadovať veľmi naliehavo a niekedy aj agresívne.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7288 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-23
Spokojnosť
2024-06-23
ryche dodanie lacnejsie ako inde
pixel