Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Podávač pre psov

( počet produktov: 7 )

Najlepšie krmivo pre psov - jasná voľba

Pri výbere krmiva pre svojho štvornohého priateľa sa pravdepodobne riadite mnohými kritériami. Kontrolujete zloženie daného krmiva, venujete pozornosť živinám, ktoré obsahuje, bohatosti vitamínov a minerálov. To všetko preto, aby bol váš pes zdravý a vďaka takejto dobrej výžive jednoducho šťastný.

Vyvážená strava domácich zvierat ovplyvňuje ich dlhovekosť, fyzické a duševné zdravie. Zabraňuje tiež zubným problémom alebo vypadávaniu srsti. Pravdepodobne veľmi dobre viete, že váš pes nebude ochutnávať neopatrne vybrané krmivo. Sám je ochutnávač a vie, čo mu najviac chutí.

Váš domáci miláčik, rovnako ako človek, potrebuje počas dňa určité porcie potravy. To samozrejme závisí od jeho hmotnosti a plemena. Rovnako závislý od týchto faktorov je aj výber krmiva pre vášho psa. Dávkovač krmiva pre psov môže byť dobrým riešením, ako zabezpečiť, aby váš domáci miláčik dostal správne množstvo krmiva.

Dávkovač krmiva pre vášho psa - aby mal vždy prístup k čerstvému krmivu

Je veľmi dôležité, aby mal váš pes vždy prístup k suchému krmivu. Čerstvé a nezvetrané, teda také, ktoré mu bude najviac chutiť. Dávkovač na psie krmivo vám ho pomôže zabezpečiť. Vďaka nemu si váš pes bude môcť vychutnať chuť dobrého jedla kedykoľvek a kdekoľvek.

Potraviny z dávkovača budú nielen čerstvé. Bude aj čisté. V potravinách zvyčajne ľahko dochádza ku kontaminácii - môže sa do nich dostať prach a nežiaduce prísady. Môže k tomu prispieť aj samotný pes. Dávkovač pre psov tento problém rieši. Váš pes nemusí a ani by nemal jesť krmivo, ktoré je jednoducho špinavé a akýmkoľvek spôsobom kontaminované. Dávkovač zabezpečí, aby každá porcia krmiva bola čo najkvalitnejšia a aby bola porcia prispôsobená nutričným potrebám vášho domáceho maznáčika.

Kŕmidlo pre psa by vás malo zaujímať aj vtedy, keď máte ťažšie obdobie v práci, trávite veľa času mimo domova a váš pes na vás verne čaká doma. Výborne sa vám bude hodiť, keď ste na niekoľko dní na dovolenke alebo odchádzate na víkend mimo mesta. Aj keď starostlivosť o vášho psa počas tohto obdobia prevezme niekto z vašich blízkych, vďaka dávkovaču krmiva si nemusíte robiť starosti s veľkosťou porcií. Dávkovač krmiva pre psov je dostatočne priestranný, aby ste mohli bezpečne pripraviť zásobu krmiva pre vášho psa pre každý prípad. Nebudete sa musieť obávať, že váš pes bude hladný. Vždy bude sýty. Váš pes vám veľmi dôveruje - tak sa uistite, že ho nesklamete.

Podávač pre psov - miska na špeciálne úlohy

Automatické dávkovače krmiva môžete pokojne nazvať špeciálnymi úlohami. Nebude to zneužitie. Môžete ich úspešne používať na dennej báze. Po dávkovači môžete siahnuť aj v núdzových situáciách pre krmivo pre vášho psa.

Ak chcete, aby mal váš pes vždy prístup k suchému krmivu, ale bojíte sa, že ho jedného dňa nestihnete nakŕmiť včas, stačí naplniť automatický dávkovač krmiva pre psov krmivom. Budete môcť pokojne odísť z domu a váš pes sa bude mať úplne dobre. Hladný určite nebude. A to je predsa to najdôležitejšie.

Miska pre psa s dávkovačom je k dispozícii v rôznych variantoch. Aj farebné, čo môže byť pre vás dôležité, ak dbáte na detaily a máte radi, keď všetko ladí aj v tomto ohľade. Nájdete ich aj v rôznych veľkostiach - k dispozícii sú 1,5-litrové a 3-litrové verzie.

Čerstvé krmivo a voda - duo, ktoré váš pes vždy potrebuje

Ak chcete zabezpečiť, aby mal váš domáci miláčik prístup k čerstvej vode, pozrite si náš sortiment dávkovačov. Plnia mnoho užitočných funkcií. V prvom rade sú vybavené uhlíkovým filtrom, ktorý musíte každú chvíľu vymeniť. Ten zabezpečí, že vaša voda z vodovodu bude čistá a zbavená vodného kameňa a ťažkých kovov, ktoré sa vo vode často nachádzajú.

Napájačka, rovnako ako automatický dávkovač potravín, má zásobník na vodu. To znamená, že sa nemusíte starať o to, aby bol váš pes počas vašej neprítomnosti hydratovaný.

Dávkovač krmiva pre psov - čo by som mal zvážiť pri jeho výbere?

Máte záujem o dávkovaciu misku pre svojho psa a neviete, ako sa najlepšie rozhodnúť? To o vás hovorí veľmi dobre. Záleží vám na tom, aby ste sa rozhodli čo najlepšie. Pretože len vtedy bude váš pes šťastný a spokojný.

Ak sa chcete špeciálne starať o stravu svojho domáceho miláčika, vyberte si automatické krmítko. Naprogramujete ho na niekoľko jedál v konkrétnych časoch. Krmítko sa potom otvorí a váš pes bude môcť zjesť svoje raňajky, obed alebo večeru. Budete ho kŕmiť plnohodnotnými, zdravými porciami potravy, ktoré určite zje v správnom množstve a v správnom čase. To je veľmi dôležité pre psov, ktorí sú chorí, v rekonvalescencii, s diétnymi obmedzeniami alebo pre psov na diéte.

Ak si myslíte, že automatický podávač je trochu priveľa, ale napriek tomu sa nechcete vzdať dávkovača, vyberte si jednoduchší model. Stačí si vybrať správnu kapacitu. Budete mať istotu, že váš pes zje toľko, koľko má. Nebude ani hladný, ani prejedený. Oba tieto stavy môžu byť pre vášho psa veľmi nebezpečné a je lepšie urobiť všetko pre to, aby ste sa im vyhli.

Modernosť a rozmanitosť

Zvieratá si čoraz viac cenia rozmanitosť potravy. Mnohokrát im nebude chutiť jeden druh potravy, napríklad kuracie mäso. V dôsledku toho očakávajú, že im budete počas dňa poskytovať rôzne jedlá. Ak váš pes patrí k tým trochu vyberavým jedákom - nič nie je stratené. Na trhu nájdete aj dávkovače na niekoľko druhov krmiva v jednom zariadení. Inteligentný dávkovač pripraví zakaždým porciu iného krmiva. Váš pes sa tak bude cítiť lepšie ako v mnohých reštauráciách.

Automatické dávkovače krmiva sú skvelým pomocníkom pre vás aj vášho domáceho miláčika. Odľahčí vás od povinností spojených so starostlivosťou o domáce zvieratá. Okrem toho si váš pes zakaždým vychutná čerstvú porciu svojho obľúbeného krmiva.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7302 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-24
Dakujem
2024-06-23
Super nákup
pixel