Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Plastová miska pre psa

( počet produktov: 9 )

Plastová miska pre psa - aby váš pes mohol pohodlne jesť

Kvalitné krmivo pre vášho psa nestačí. Správna výživa sa týka aj podmienok, v ktorých pes konzumuje potravu, ktorú mu dávate. Áno, váš pes môže jesť aj zo zeme, ale bude oveľa spokojnejší, ak mu jeho obľúbené jedlo naservírujete na peknej a čistej miske. Práve preto sa vám bude hodiť plastová miska pre vášho psa.

Jedenie je základnou potrebou každého živého tvora. Plastová miska pre vášho psa môže túto činnosť spríjemniť. Čistá, hladká miska v správnej veľkosti, ktorá vyhovuje jeho potrebám, ho určite prinúti, aby sa do nej často a rád pozeral.

Plastová miska je pohodlný a veľmi lacný spôsob, ako poskytnúť psovi neobmedzený prístup k chutnému jedlu a čerstvej vode. Navyše sa ako opatrovateľ psa nemusíte obávať, že sa miska poškodí. Plast patrí medzi odolnejšie plasty a je aj pomerne lacný. Takéto misky sú aj veľmi estetické.

Uistite sa, že ste si vybrali plastové misky pre psov, ktoré majú špeciálne protišmykové nožičky. To zabezpečí, že váš domáci miláčik bude môcť jesť jedlo alebo piť vodu v pokoji a na jednom mieste. Zabráni to aj tomu, aby sa pokúšal misku zdvihnúť a prenášať ju po celom dome.

V Arazoo nájdete misky určené pre psy rôzneho veku - budú sa hodiť pre šteňatá, ako aj pre dospelých domácich miláčikov alebo seniorov. Ponúkame výrobky s rôznou kapacitou. To znamená, že výrobky v tejto kategórii budú vyhovovať potrebám malých, stredných aj veľkých domácich zvierat.

Misky, ktoré sú k dispozícii v tejto časti, sú určené predovšetkým na domáce použitie, ale nechýbajú ani návrhy na cestovanie. Ak si neviete predstaviť cestu na dovolenku bez svojho domáceho miláčika, pozrite si našu ponuku. Nájdete tu aj skladacie misky pre psov, ktoré sú ideálne na dlhé prechádzky. Po rozložení ich môžete naplniť vodou z fľaše.

Plastová miska pre psa - aby bolo jedenie ešte zábavnejšie

Môžete zabezpečiť, aby stravovanie nebolo len o uspokojovaní základných potrieb psa. Môžete z jedla urobiť pre svojho psa skutočný pôžitok. Na to budete, samozrejme, potrebovať chutné a zdravé jedlo. To však nie je všetko. Určite viete, že váš pes nepotrebuje porcelánový riad. Postačí vám plastová, farebná a cenovo výhodná miska.

Misku si môžete ľahko zaobstarať v rôznych farbách a veľkostiach. Riaďte sa svojím estetickým vkusom a potrebami svojho psa. Väčší pes potrebuje väčšiu misku, to je celkom jasné. Na farbe mu nezáleží, hoci štvornohí psi najlepšie vidia modrú a žltú farbu. Ak je však pre vás estetika misky vášho psa dôležitá, vyberte si doplnok, ktorý vám v tomto ohľade vyhovuje. Vďaka veľkej škále farieb si ľahko vyberiete model, ktorý bude ladiť napríklad s interiérom vašej kuchyne. V našom sortimente nájdete misky pre psov vyznačujúce sa tlmenými farbami, napríklad svetlosivou alebo antracitovou. Nechýbajú ani farebné modely - môžete sa rozhodnúť pre modrú, ružovú alebo zelenú.

Takéto misky sú k dispozícii aj v rôznych tvaroch. Aby sa vášmu psovi v nich čo najpohodlnejšie jedlo a vám čo najpohodlnejšie čistilo. Ľahko nájdete tú správnu pre vás a potreby vášho psa.

Nezabudnite, že plastovú misku pre psa môžete používať len vtedy, ak má hladký vnútorný povrch. Akékoľvek škrabance podporujú rýchly rast baktérií, čo môže byť pre vášho psa veľmi nebezpečné, najmä ak z misky konzumuje aj surové mäso. V takom prípade misku vymeňte za novú - nie sú to veľké náklady a váš pes bude v bezpečí a zdravý.

Plastové misky pre psov - ako si vybrať tú správnu?

Plastové misky pre psov sa vyrábajú v rôznych druhoch a vy sa bojíte, že si nevyberiete tú správnu? Nebojte sa, vôbec to nie je také ťažké. Čím by ste sa mali pri výbere riadiť?

Určite sa neriaďte cenou. Takéto misky sú aj tak veľmi lacné a zmestia sa prakticky do každého rozpočtu. Namiesto toho sa riaďte veľkosťou týchto misiek - kapacita je veľmi dôležitá. Zabezpečí, aby ste svojho psa neprekrmili a aby nebol hladný, pretože sa mu nedostáva dostatok potravy.

Môžete si vybrať dve samostatné misky na jedlo a vodu alebo dvojitú misku. Všetko závisí od toho, ako vám to vyhovuje. Nezabúdajte však, že dve oddelené misky sú nevyhnutné na udržanie hygieny v oblasti jedla vášho psa.

Plastová miska na vodu by mala byť umiestnená na stále prístupnom mieste a vždy naplnená čistou vodou. Pri každom naplnení je dobré ju umyť - padá do nej prach, ale aj zvyšky jedla, ak sa váš pes rád napije po jedle. Šírka horného okraja by mala zodpovedať veľkosti tlamy vášho psa, ale samotná miska nemusí byť veľmi veľká. Pomôže to pri pravidelnej výmene vody.

Plastové misky s menším priemerom, ale vyššími stenami sa odporúčajú pre plemena s dravcami. Tým sa zabezpečí, že si psy nebudú namáčať končeky uší, čo by mohlo spôsobiť opakované infekcie a problémy s ošetrovaním tejto citlivej oblasti psieho tela. Na druhej strane, pre plemená so sploštenou papuľou, tzv. brachycefalické plemená, sa odporúčajú skôr nízke a široké misky. Je to preto, lebo pes s krátkou papuľou má sťažený prístup k jedlu alebo vode na dne hlbokej misky.

Stáva sa, že niektorí psi jedia veľmi rýchlo a rýchlo, a tak hádžu jedlo na zem. Je to typické najmä pre šteňatá, ale aj pre psy, ktoré predtým hladovali, alebo pre psy, ktoré dávajú prednosť varenej alebo mokrej strave. V takom prípade by mala byť plastová miska pre vášho domáceho miláčika vybavená širokým okrajom, ktorý pripomína stojan. Zabráni sa tak zašpineniu podlahy počas každého jedla a zároveň sa zvýši hygienickosť konzumácie psa.

Preskúmajte širokú ponuku misiek pre psov

V spoločnosti Arazoo vieme, aké rôznorodé môžu byť potreby psov a ich majiteľov. Z tohto dôvodu sme pripravili širokú ponuku misiek. Nechýbajú modely s gumenými časťami na spodnej strane - tie sú užitočné, pretože obmedzujú pohyb misky počas jedenia zvieraťa. Tento problém môže nastať najmä pri veľkých plemenách, ktoré budú misku počas jedla bez väčšej námahy tlačiť.

Horúce dni môžu byť pre vášho psa nepríjemné. Môžete mu ich pomôcť prežiť s chladiacou miskou. Potrebujete ísť von bez psa, vonku je horúco a vy tam nebudete niekoľko hodín? Vložte predtým špeciálnu misku do mrazničky a tá si dlho zachová svoje chladiace vlastnosti. Vďaka tomu zostane voda chladná, a to pomôže vášmu domácemu miláčikovi prežiť horúci deň.

Vieme, že mnohí opatrovatelia radi cestujú so svojimi psami. Ak k nim patríte aj vy, postarajte sa o to, aby sa váš domáci miláčik počas vašej neprítomnosti cítil čo najpohodlnejšie. V tejto kategórii nájdete silikónové misky, ktoré sú flexibilné a skladné, takže nezaberajú veľa miesta. Po rozložení ich jednoducho naplníte vodou. Majú otvory, ktoré vám umožnia pripevniť ich k batohu. Misky vyrobené z prírodného silikónu neobsahujú toxíny a sú bezpečné na používanie. Medzi modelmi na cesty nájdete také, ktoré možno umývať v umývačke riadu. Ponúkame aj dvojité misky pre psov na cesty - naservírujete v nich vodu aj jedlo. Môžete sa rozhodnúť aj pre hermeticky uzavreté nádoby na jedlo a vodu.

Postaráme sa nielen o potreby vašich psov, ale aj o vaše pohodlie. Misky pre domáce zvieratá, ktoré sú k dispozícii v našej ponuke, sa ľahko udržiavajú v čistote. Vďaka ich hladkému povrchu sa ľahko zbavíte nečistôt.

Pozrite si našu širokú ponuku a vyberte si misky, ktoré poslúžia vášmu psovi doma aj na cestách.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7302 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-24
Bezproblémové objednanie, rýchle dodanie zdarma, super cena. Mám dobré skúsenosti vždy keď vykonám objednávku granúl. Super výber
2024-06-23
Super produkt, rýchle dodanie, spoľahlivý obchod
pixel