Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Misa ktorá spomaľuje jedlo

( počet produktov: 21 )

Miska na spomalenie psieho jedenia - zastavte psie labky

Na psa, ktorý je s chuťou do jedla, je naozaj príjemný pohľad. Takýto výjav svedčí o tom, že zviera má rado jedlo, ktoré mu dávate. Sú však chvíle, keď sa apetít vášho psa môže ukázať ako pre neho nebezpečný. Príliš rýchle a veľmi nenásytné jedenie môže byť niekedy veľmi nebezpečné. Váš pes sa môže zadusiť a vynútený nápor na jedlo ho môže prinútiť aj k zvracaniu. Dusenie môže viesť až k smrti.

Niektoré psy jedia nenásytne, pretože je to ich prirodzenosť. Sú rýchle, energické a vždy majú chuť na dobré jedlo. Iné zasa jedia rýchlo a nenásytne, pretože sa to naučili. Psy, ktoré sa dostali z ulice alebo z útulku, z miest, kde museli bojovať o jedlo, dokážu jesť naozaj veľmi rýchlo. Je to preto, lebo sa naučili, že buď budú jesť rýchlo, alebo nebudú jesť vôbec. Niekedy je ťažké zbaviť sa starých návykov u takto poškodeného zvieraťa. V tomto prípade môže pomôcť miska, ktorá spomalí prijímanie potravy. Ponúkame modely rôznych veľkostí, takže nájdete niečo ideálne pre domáce zvieratá malých aj veľkých plemien. Spomaľovacia miska sa napokon môže hodiť každému psovi - malému, veľkému, mladému aj staršiemu.

Naučte svojho psa jesť pomaly. Dajte mu na to správne nástroje. Zabezpečíte tak, aby sa mu nestala nepríjemná nehoda pri jedení. Získate tiež chvíľu cenného pokoja, keď sa váš pes postará o misku a jedlo.

Misky, ktoré spomaľujú jedenie - zbavte sa tohto problému

Pomalšie misky na jedlo môžu byť pre psov s labkami naozaj veľkým prínosom. Niektorí domáci miláčikovia sa jednoducho nedokážu zastaviť pri jedení. Vtedy musíte svojmu domácemu miláčikovi pomôcť. Nebojte sa, robíte to pre jeho dobro. Nenásytné jedenie má veľa nevýhod a je veľmi nebezpečné.

Ako funguje miska pre psov, ktorá spomaľuje jedenie? Je to veľmi jednoduché. Konštrukcia takejto misky núti psa jesť pomalšie, pretože to jednoducho nemôže robiť rýchlo. Potravu blokujú a zastavujú špeciálne zástavky. Zástavky môžu mať rôzne tvary, dokonca môžu byť podobné niečomu ako bludisko. To psovi bráni v rýchlom jedení a prehĺtaní veľkých porcií. Jednoducho toho nie je schopný.

Záložky v rôznych typoch misiek tohto typu sa môžu líšiť. Tieto rozdiely nútia psa jesť rôznou rýchlosťou. Niektoré misky majú o niečo zložitejšiu konštrukciu, vďaka ktorej je rýchlosť jedenia zvieraťa ešte pomalšia. To je vhodné pre veľmi nenásytné psy. Iné zasa zviera spomaľujú menej, ale stále dostatočne na to, aby sa eliminovalo riziko zadusenia.

Nemusíte si robiť ani mimoriadne starosti s hygienou. Stále je to veľmi vhodná nádoba na odstraňovanie zvyškov potravín z nej.

Misky na pomalé jedenie - recenzie, cena, na čo si dať pozor?

Veľmi užitočnou pomôckou je miska na spomalenie príjmu potravy. Oceníte ju, ak sa obávate, že apetít vášho psa sa jedného dňa ukáže ako zabijak. Čím by ste sa mali riadiť pri výbere misky? V prvom rade blaho vášho psa. Chcete predsa spomaliť jeho jedenie, nie ho úplne odradiť. Preto prispôsobte dizajn misky úrovni apetítu a nenásytnosti vášho psa.

Je pre vás cena dôležitým kritériom výberu? Potom sa nemusíte obávať, za misku nezaplatíte veľa peňazí. Okrem toho ide o bezpečnosť vášho psa, ktorá je na nezaplatenie. Práve na to poslúži miska na jedlo. Mali by ste si tiež pozrieť recenzie. Prečítajte si ich, ak si nie ste istí, či je miska tým správnym doplnkom pre vášho psa.

Miska vyrieši problém s príliš rýchlym vstrebávaním potravy, čím sa predíde žalúdočným problémom vášho domáceho maznáčika. Okamžité vstrebávanie potravy nie je dobré - prispieva k výskytu plynatosti, ktorá je spôsobená množstvom prehltnutého vzduchu. Zjedenie jedla v okamihu môže zvýšiť riziko zvracania. Výber misky, ktorá zviera núti jesť pomalšie, uľaví tráviacemu systému.

Miska, ktorá obmedzuje tempo jedenia, je vhodná pre psov, ktorí potrebujú redukčnú diétu. Pomalšie jedenie spôsobí, že zviera sa bude cítiť rýchlejšie nasýtené.

Preskúmajte širokú ponuku mís na pomalé kŕmenie pre psov

V spoločnosti Arazoo vieme, aké rôznorodé sú potreby psov a čo všetko môžu spôsobiť. Z tohto dôvodu sme pripravili toľko misiek na krmivo. Majú rôznu veľkosť, takže z nich zvládne jesť šteňa malého plemena aj dospelý labrador. Medzi miskami na pomalé kŕmenie nájdete modely s gumovým prvkom na dne. Vďaka protišmykovej úprave sa miska nebude kĺzať po podlahe, keď sa váš domáci miláčik bude snažiť nabrať jedlo spomedzi výstupkov. Toto je obzvlášť dobré riešenie, ak máte veľkého psa, ktorý pri jedení misku ľahko posúva.

V pomalej miske môžete psa kŕmiť mokrým aj suchým krmivom. Môžete ju používať pri každom jedle alebo len raz denne. Všetko závisí od potrieb vášho psa. Misky dostupné v našej ponuke sú vyrobené z bezpečných plastov, ktoré sú schválené pre styk s potravinami. Pomalá miska na jedlo sa vyznačuje odolnosťou proti poškriabaniu, takže bude vášmu domácemu miláčikovi slúžiť dlhý čas.

V Arazoo sa staráme nielen o pohodlie vášho psa, ale aj o vaše. Miska na jedlo sa ľahko udržiava v čistote. Napriek zástavkám ju ľahko zvládnete vyčistiť - vďaka plastu, ktorý sa vyznačuje hladkým povrchom. Mnohé misky na psie krmivo možno umývať v umývačke riadu, čo ešte viac uľahčuje starostlivosť o ich čistotu. Ponúkame plastové modely, ktoré sú ľahké. Keď odchádzate so svojím psom preč, nenechávajte špeciálnu misku doma. Vezmite si ju so sebou, aby ste zabezpečili, že váš domáci miláčik bude jesť pomalšie, a teda bezpečne aj na cestách.

Pripravili sme misky v rôznych farbách. Pre vášho psa to nebude mať veľký význam, ale možno chcete, aby predmet pekne ladil s vaším interiérom. V takom prípade si pozrite dostupné farby. Nájdete misky v pastelových odtieňoch, sivej, ako aj v intenzívnych farbách, napríklad v červenej.

Pozrite si širokú ponuku misiek a vyberte si model, vďaka ktorému bude váš pes jesť pokojnejšie.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7288 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-23
ryche dodanie lacnejsie ako inde
2024-06-21
Rýchle vybavenie mojej objednávky,aj dodanie tovaru,dobrá cena a malý darček pre domáceho miláčika
pixel