Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Buldog

( počet produktov: 8 )

Krmivo pre anglického buldoga - nie je to ľahký výber!

Anglický buldog je silné a majestátne zviera. Kedysi ich chovala najmä aristokracia a širšie vyššie vrstvy. Chudobnejší ľudia si ich totiž nemohli dovoliť chovať. Pred niekoľkými storočiami bol chov buldoga dosť problematický a vyžadoval si bohaté vrecko. Dnes kvalitné krmivo pre buldogov vôbec nemusí byť drahé. Dokonca aj vzhľadom na to, že tieto psy môžu mať obrovský apetít.

Jeho uspokojenie je jednou z najdôležitejších otázok pri starostlivosti o domáce zviera. Hladný buldog je smutné, oslabené a apatické stvorenie. Okrem toho je ľahko náchylný na choroby. Aké je najlepšie krmivo pre buldoga? Také, ktoré spĺňa jeho nutričné požiadavky. Iba tak pomôžete svojmu psovi zostať zdravý. A to určite chcete, ak chcete, aby bol váš pes dlho vaším každodenným spoločníkom.

Dajte svojmu psovi to najlepšie zo všetkého. Poskytnite mu chutné, zdravé a výživné krmivo v množstve, ktoré mu umožní zostať sýty, ale zároveň nepriberie príliš veľa. Získate tak zdravého a šťastného psa, ktorý s vami bude rád tráviť čas. Výživu prispôsobte veku vášho psa, pretože je to dôležité vzhľadom na jeho vývoj, a teda odlišné potreby v každej fáze života. Dobré krmivo pre anglického buldoga mu dokáže pomôcť dosiahnuť dlhý a šťastný život po vašom boku.

Krmivo pre buldočkov - pozrite si našu ponuku

Kúpa správneho krmiva je veľmi dôležitá pre zdravie a správny vývoj vášho psa. V prípade čistokrvných zvierat sa môžete riadiť štandardom plemena a na základe toho určiť, čo bude pre vášho psa najlepšie. Najlepšie krmivo pre anglického buldočka je preto také, ktoré bolo špeciálne vyvinuté na uspokojenie špecifických potrieb tohto plemena.

V našom obchode nájdete kvalitné krmivá, ktoré sa postarajú o zdravie vášho psa a zachutia aj tým najvyberavejším domácim miláčikom. Ponúkame krmivá pre psov buldočkov od známych a renomovaných značiek, ktoré zohľadňujú požiadavky vášho buldočka na vitamíny a živiny.

Každé špecializované krmivo pre buldočkov je pripravené vo forme špeciálnych granúl. Jej štruktúra uľahčuje tomuto plemenu prijímanie potravy. A to znamená veľa, pretože psy s plochým ňufákom majú často problémy s konzumáciou štandardných plochých, okrúhlych granúl, ktoré sú k dispozícii vo väčšine krmív.

Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach balení, takže sa môžete sami rozhodnúť, či si chcete kúpiť niečo na skúšku, alebo si rovno vytvoriť väčšiu zásobu potravín a nemusíte sa obávať, že vám dôjdu, keď to budete najmenej čakať. Ak máte jedného psa, vyberte si radšej menšie alebo stredne veľké balenia. Tým zabezpečíte, že krmivo nestratí svoju výživovú hodnotu a bude vášmu psovi stále chutiť napriek tomu, že vrecko už bolo otvorené.

Aj to najlepšie krmivo pre anglického buldoga by malo byť prispôsobené jeho chuti a potrebám. Príprava špeciálnej kategórie s krmivami len pre toto plemeno vám výrazne uľahčí výber a vy sa budete môcť v okamihu rozhodnúť pre nový potravinový výrobok. Nezabúdajte, že je už vyvážené podľa potrieb šteniat alebo dospelých psov - nemusíte robiť nič viac, než sypať porciu do misky.

Aké krmivo pre anglického buldoga?

Nájsť krmivo, ktoré je nielen chutné, ale zároveň spĺňa potreby psa, pokiaľ ide o všetky vitamíny a ďalšie živiny, je náročná, hoci nie nemožná úloha. Musíte jednoducho vedieť, čo váš buldog konkrétne potrebuje. Krmivo určené pre špecifické potreby tohto plemena je veľmi dobrou voľbou.

Pri výbere správneho krmiva pre svojho psa sa riaďte predovšetkým jeho blahobytom. Veľkým pomocníkom pri určovaní všetkých potrieb vášho domáceho miláčika bude konzultácia s veterinárom alebo odborníkom na veterinárnu výživu, prípadne sa vždy môžete poradiť so skúsenejším chovateľom daného plemena. To vám pomôže rozhodnúť sa, ktoré krmivo pre buldočka bude to najlepšie.

Nezabudnite, že tieto psy sú náchylnejšie na rôzne alergie ako iné plemená. Aby ste predišli potravinovým intoleranciám a alergiám, je vhodné zabezpečiť, aby krmivo pre buldoga neobsahovalo potenciálne alergizujúce zložky. Ide predovšetkým o obilniny, ale aj niektoré druhy mäsa, najmä tie, ktoré sú podradného pôvodu. Z tohto dôvodu vždy siahnite po kvalitnom zložení krmiva, aby ste zabezpečili, že sa na ňom váš pes bude cítiť dobre.

Vzhľadom na kožné záhyby a charakteristickú štruktúru papule sa u zástupcov tohto plemena veľmi často vyskytujú dermatologické problémy. Mnohým z nich sa dá predísť, ak má krmivo pre anglického buldoga správne zložky. Medzi ne patrí vysoký podiel nenasýtených mastných kyselín, ktoré zlepšujú stav kože a zabraňujú zápalom. Dôležitý je však aj zinok a všetky ostatné živiny zamerané na boj proti mikroorganizmom, ktoré sa objavujú na koži, a na posilnenie jej prirodzenej ochrannej bariéry.

Zaujíma vás, aké krmivo bude vhodné pre buldoga s nadváhou? Nadváha je u psov veľkým problémom, pretože spôsobuje nielen problémy s pohybom, ale zaťažuje aj srdce a podporuje vznik ďalších ochorení, ako je napríklad cukrovka. Aby ste tomu predišli, je dobré podávať psovi zníženú dávku doterajšieho krmiva - u väčšiny psov to stačí na to, aby váš miláčik netĺstol. Ak však váš pes už má nadváhu a stále sa dožaduje krmiva, vyhľadajte nízkokalorický výrobok. Poskytne pocit sýtosti bez obmedzenia objemu potravy a zároveň pomôže vášmu psovi schudnúť.

Vždy sa najprv pozrite na kompozíciu. Cena je dôležitým faktorom, ale nesmie byť dôležitejšia ako zložky, ktoré krmivo obsahuje, pretože tie sú zodpovedné za kvalitu krmiva a za to, či pes dostane všetko, čo potrebuje. Nezabudnite, že mnohé spoločnosti vyrábajú špeciálne produkty pre toto plemeno - krmivo Royal Canin Bulldog je jedným z nich. Predtým, ako sa rozhodnete pre krmivo prispôsobené potrebám vášho psa, pozrite si celý sortiment.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7238 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-17
Všetko super, odporúčam
2024-06-17
Spokojná
pixel