Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Beagle

( počet produktov: 8 )

Kŕmte svojho bígla - dajte mu to, čo potrebuje

Ako majiteľ plemena bígl určite súhlasíte s tvrdením, že sú to milé, rozkošné a milé psy. Ako rodinné a spoločenské psy urobili skutočný rozruch. Hoci toto plemeno bolo vyšľachtené na úplne iné účely. Sú to lovecké psy. Veľmi aktívne a dychtivé po dlhých prechádzkach, behu, stopovaní a neustálej hre. Ak mu toto všetko neposkytnete, bude nešťastný. Ak ho odsúdite na samotu, pripravíte ho o kontakt s ľuďmi a nebudete mať na neho čas - bude nešťastný. Ak mu budete dávať jedlo, ktoré nezodpovedá jeho nutričným potrebám - tiež bude nešťastné.

Kŕmenie psa krmivom, ktoré nezodpovedá jeho potrebám a ktoré mu jednoducho nechutí, je pre psa veľkou škodou. Krmivo pre bígla musí spĺňať všetky jeho potreby. Musí zohľadňovať úroveň jeho aktivity a jeho lovecké inštinkty, ktoré mu prikazujú behať a užívať si život v neustálom pohybe.

S dobrým krmivom vás bude váš pes sprevádzať dlhé roky, bude menej náchylný na choroby a nebude mať problémy, keď sa z energického šteňaťa a dospelého psa stane stabilný a šťastný starý pes.

Beagle - jedlo, ktoré ho robí šťastným

Správne kŕmenie psa je základom starostlivosti, ktorú by mal pes dostávať od prvých chvíľ v novom domove. Bígle sú špecifické plemeno, sú geneticky naprogramované na stopovanie a behanie v lese, na účasť na love.

Najlepšie sa však cítia pri hre a v pohybe. Sú neúnavné a plné neúnavnej energie. Aby však takými zostali, potrebujú potravu, ktorá uspokojuje ich potreby. V tomto prípade - aké je najlepšie krmivo pre bíglov? Také, ktoré bolo vyvinuté s ohľadom na ne. Zloženie takéhoto krmiva zohľadňuje genetické sklony týchto psov, ich povahu a preferencie. Pri určovaní stravy pre bígla veľmi pomáha znalosť jeho plemena.

Krmivo pre psy rasy Beagle je krmivo pre aktívne psy, ktoré sa rady hrajú a sú vždy pripravené. Zohľadňujú potreby psov plných energie a umožňujú im užívať si silu, ktorú potrebujú na každodenný prieskum a objavovanie sveta. Krmivá pre psy rasy Beagle tiež umožnia vášmu domácemu miláčikovi tešiť sa z dobrého zdravia, sviežeho dychu a krásnej, lesklej srsti. Vyhradené krmivo pre vášho psa je to najlepšie, čo pre neho môžete urobiť.

Ktoré krmivo pre bíglov? Vyberte si múdro!

Aké krmivo pre bíglov? To je jedna z prvých otázok, ktoré si položíte, keď sa rozhodnete, že si pod svoju strechu zaobstaráte bígla. Táto otázka zároveň poukazuje na vašu zodpovednosť. Každý pes totiž potrebuje krmivo, ktoré najlepšie spĺňa jeho nutričné potreby. Najobľúbenejším krmivom pre bígla je suché krmivo.

Našťastie už existuje len málo prekážok, ktoré by vášmu psovi bránili v tom, aby dostal potravu, ktorú si zaslúži. Stačí len trochu ochoty. Špecializované krmivo pre konkrétne plemená psov je čoraz bežnejšie. Aj bígly si ho môžu dopriať. Keď si vyberiete krmivo vyrobené špeciálne s ohľadom na plemeno vášho psa, môžete si byť istí, že dostáva to najlepšie. Nezabúdajte však, že žiadne dva psy nie sú rovnaké , dokonca ani v rámci jedného plemena. Pri rozhodovaní o psovi rasy bígl budete postupne spoznávať jeho povahu a potreby. Preto svojho psa vždy pozorujte a skontrolujte, ako reaguje na krmivo.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7302 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-24
Dakujem
2024-06-23
Super nákup
pixel