Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Stierky

( počet produktov: 5 )

Podložka do koterca - pretože hygiena je prvoradá

Rozhodnutie vziať si mačku pod svoju strechu je veľmi vážne a je spojené so záväzkom starať sa o živé zviera mnoho rokov. Je to čas veľkej radosti z chvíľ strávených hrou so zvieraťom a zároveň čas veľkej zodpovednosti za jeho vývoj, zdravie a dokonca aj život.

Staráte sa o pohodlné miesto na spanie, chutnú a vyváženú stravu, hry a výcvik, ale nezabúdajte, že nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o vašu mačku je aj zabezpečenie správnych podmienok na jej pohodlné a hygienické usadenie. Určite chcete, aby sa vaša mačka pri používaní toalety v dome nezašpinila, preto je veľmi užitočnou súčasťou mačacej výbavy podložka do koterca. Udrží mačku v čistote - vďaka nej vaša mačka neroznesie zrniečka alebo granule zo steliva po celej chodbe, izbe alebo kúpeľni. Podložky pod podstielku predstavujú moderný spôsob, ako udržať priestor mačacej toalety čo najčistejší.

Niektoré mačky si svoje fyziologické potreby vybavujú mimo domu, ale ak ste majiteľom domáceho maznáčika, ktorý nie je vonku, musíte si v dome zariadiť toaletu. Naučiť mačku používať záchod je nevyhnutné, ak chcete mať doma bezchybne čisto, ale sú situácie, keď to samo o sebe na udržanie poriadku nestačí. V takomto prípade je ešte užitočná podložka pod koterec pre mačky.

Zviera na podstielke chodí po podstielke, niekedy už silne znečistenej, a potom ju roznáša po celom dome. Ak sa nepostaráte o predmet na podstielanie, ako je napríklad podložka na podstielanie, čaká vás časté čistenie - a to nielen tejto oblasti. Ak si však váš domáci miláčik má kde a do čoho utrieť labky hneď po použití toalety, upratovanie môže počkať.

Mačka v dome nemusí znamenať, že sa vzdáte dokonalého poriadku. Sú to predsa veľmi čistotné zvieratá, ktoré sa len potrebujú trochu naučiť. Ak opatrovateľ vytvorí pre svojho miláčika vhodné príležitosti, vrčiaci štvornožec sa postará aj o celkovú čistotu a hygienu. Stierka na podstielku je dokonalým riešením, ako udržať poriadok v domácnosti a spokojnosť vašej mačky.

Rohožky na odpadky - urobte z nich dizajnový prvok

Podložka do koterca vôbec nemusí byť nudná! V internetovom obchode Arazoo nájdete modely v klasickej čiernej farbe, ako aj rohože v rôznych veselých farbách. Mnohé z nich majú aj dekoratívne prvky, napríklad motív mačacích labiek. Vďaka tomu si môžete vybrať tú správnu rohožku do odpadkového koša nielen pre jej praktickosť, ale aj pre jej estetické vlastnosti. Zaručujeme vám, že vás poteší viac ako vaša domáca rohožka pod dvere!

Vyberte si rohožku vo svojej obľúbenej farbe a bude skvelým doplnkom vášho interiéru. Všetky rohože na podstielku, ktoré ponúkame, sa ľahko čistia a dezinfikujú, takže sa nemusíte obávať ich čistenia.

Podložka pod podstielku - pre čistotu vo vašej domácnosti

Čistá a dobre udržiavaná podstielka je miesto, ktoré bude vaša mačka používať ochotne a bez problémov, samozrejme, ak bola vopred naučená, na čo sa toto miesto vlastne používa. Avšak aj tá najčistejšia a najčastejšie čistená podstielka môže byť zdrojom neporiadku a nečistôt, ktoré bude vaše zviera šíriť. Granule zo steliva totiž zostávajú na jeho labkách, preto je podložka do mačacej misky ideálnym riešením, ako udržať čistotu a poriadok vo vašej domácnosti.

V našom obchode určite dostanete tú správnu podložku. V širokom sortimente AraZoo nájdete rohožky v rôznych farbách a veľkostiach. Zatiaľ čo farba je pre vás dôležitá len z estetického hľadiska, pre vašu mačku je skutočne dôležitá veľkosť povrchu rohože. Práve ona ju musí pohodlne používať a bohužiaľ existuje riziko, že ak rohožka nebude podľa jej predstáv, jednoducho sa jej začne vyhýbať.

Podložka do koterca, ktorá zodpovedá veľkosti koterca a veľkosti samotného domáceho maznáčika, mu určite uľahčí používanie tohto senzačného vynálezu. Hoci samotná farba nie je pre mačku dôležitá, nič nebráni tomu, aby celá vec vyzerala veľmi esteticky a podľa vášho vkusu. Takýto koberček na podstielku môže celkom zaujímavo splynúť s celým interiérom a potešiť oko, ak si vyberiete tú správnu farbu.

Rohožka, ktorá farebne ladí s vašou mačacou toaletou, je skvelý vzhľad, preto si nevyberajte náhodnú rohožku. Uistite sa, že je v každom ohľade prispôsobená individuálnym potrebám vášho domáceho maznáčika aj interiéru vášho domova. Potom bude vyhovovať obom stranám - vám ako správcovi a pánovi domácnosti aj domácemu miláčikovi ako hlavnému používateľovi. Nezabudnite, že najlepšia podložka do podstielky je taká, ktorú chce vaša mačka používať.

Koberec na podstielku - ako si ho vybrať?

Keď sa rozhodnete prijať mačku do svojho domova, zároveň jej sľubujete, že sa u vás bude mať čo najlepšie. Tento sľub môžete dodržať len vtedy, ak sa o svoju mačku budete dobre starať, vrátane zabezpečenia správnych podmienok pre jej fyziologické potreby. Podložka pred kotercom možno nie je nevyhnutnou súčasťou výbavy vašej mačky, ale garantujeme vám, že sa vám určite bude hodiť - hlavne pri udržiavaní čistoty v byte.

Vďaka nemu budete musieť oveľa menej často upratovať v okolí toalety vášho domáceho miláčika. Čo by ste mali zvážiť pri výbere podložky do koterca? V prvom rade v tomto prípade - záleží na veľkosti. Musí vyhovovať nielen veľkosti podstielky, ale aj samotnému zvieraťu. Podložka do koterca správnej veľkosti umožní mačke v pokoji používať toaletu a utrieť si labky vždy, keď si vybaví svoju potrebu. Moderná podložka do koterca poskytne vašej mačke potrebný komfort a vy sa budete môcť vyhnúť upratovaniu steliva, ktoré je roztrúsené po celom byte.

Čo ešte sa oplatí zvážiť, ak má byť vaším ďalším nákupom vhodná podložka do koterca? Na internete určite nájdete recenzie na konkrétny výrobok, preto si ich prezrite, aby ste tento nákup plne zvážili. Získate tak informácie o kvalite spracovania podložky, ako aj o tom, či materiál použitý pri jej výrobe neporaní mačacie labky. Zistíte tiež, či rohožka z nich dobre zbiera nečistoty. Prečítajte si, čo píšu používatelia o tom, ako ľahko sa samotná rohož čistí - uľahčí vám to udržiavanie bezchybného poriadku.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7238 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-17
Bezproblémové, jednoduché spoľahlivé vybavenie. Trochu som si počkala ale išlo to z väčšej diaľky.
2024-06-17
ok
pixel