Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Krytý box na podstielanie mačiek

( počet produktov: 9 )

Krytý box pre mačky - hygiena a súkromie

Mačka sa už tisícročia spája s majestátnou bytosťou. Koniec koncov, bola dokonca obklopená božskou úctou. Stále je to však zviera, ktoré sa ako každé iné musí starať o svoje fyziologické potreby. Vonkajšie mačky to robia, samozrejme, vonku. Vaše domáce zviera sa s tým musí vyrovnať inak. Práve preto je taká užitočná mačacia podstielka. Krytá, vysypaná kvalitnou podstielkou, poskytne vašej mačke súkromie a možnosť postarať sa o svoje potreby v pohodlí.

Zásobník na podstielku je jedným zo základných doplnkov, na ktoré musíte myslieť pri príprave mačacej výbavy. Schopnosť vašej mačičky používať ho je jednou z prvých vecí, ktoré si osvojí. Na výber sú rôzne druhy vaničiek pre mačky, vrátane: krytých, nekrytých, sieťovaných, vhodných do rohov. Tieto doplnky nadobúdajú čoraz zaujímavejšie formy a v bytoch vyzerajú atraktívne. Nemusia byť náročným prvkom na začlenenie do interiérového dizajnu. Z hľadiska praktickosti a estetiky je jednou z najlepších volieb krytý model. Prečo?

Vnútorný koterec umožní vašej mačke trochu súkromia. Nie každá mačka ho potrebuje, ale niektoré sú viac skryté a plaché. Potrebujú sa ukryť pred zrakmi ľudí a iných zvierat, aby sa nestresovali. Uzavretá mačacia toaleta je výborný nápad pre nervózne, vystresované a uzavreté domáce zvieratá. V takýchto podmienkach sa jednoducho cítia bezpečnejšie.

Uzavretá mačacia vanička umožní vašej vrniacej obľúbenkyni pohodlne uspokojiť svoje fyziologické potreby. Vy sa zasa budete môcť tešiť z mačky, ktorá s radosťou používa záchod a nemá žiadne nepríjemné nehody. Správne zakrytá toaleta v kombinácii s kvalitnou podstielkou tiež zabraňuje šíreniu nepríjemných pachov po celom dome. Vďaka tomu nebudete musieť meniť jemný substrát zakaždým, keď vaša mačka použije podstielku. Nepríjemný zápach sa tiež nebude šíriť po celom dome.

Uzavretý záchod - spríjemnite vašej mačke život

Krytá podstielka pre mačky by mala vyhovovať každému domácemu miláčikovi. Ocenia ju najmä tí domáci miláčikovia, ktorí si cenia svoje súkromie - mačky tomuto pojmu tiež rozumejú, a to oveľa lepšie, ako by ste si mysleli. Väčšina mrouskačiek radšej vykonáva svoje fyziologické potreby v odľahlom prostredí. Uzatvárateľná podstielka je preto na tento účel ideálna. Samozrejme, niektoré domáce zvieratá sa jej budú vyhýbať ako moru. Ak sa váš mourček bojí zatvorenia, nemusí tento typ toalety akceptovať.

Uzatvárateľná vanička pre mačky vám tiež umožní dosiahnuť vyšší štandard hygieny vo vašej domácnosti. Ľahšie sa vám bude udržiavať poriadok v nej a okolo nej. Krytá podstielka má nielen uzavretý priestor, ale často je obohatená o dvierka alebo klapku na zakrytie vchodu. Takto sa z nej nemôže vysypať podstielka ani odpad. Mačka môže na svoje labky zachytiť trochu nečistôt, ale ich množstvo je podstatne menšie ako v prípade nezakrytej podstielky.

Tieto typy toaliet pre múčniky sú najčastejšie vybavené špeciálnymi filtrami s dreveným uhlím, ktoré zabraňujú úniku nepríjemných pachov. To je mimoriadne dôležité. Tento zápach nie je najpríjemnejší a často sa môže rýchlo rozšíriť po celom byte - aj keď pravidelne čistíte podstielku. Nemôžete ju totiž dôkladne vyčistiť zakaždým, keď ju vaša mačka použije. V prípade jedného domáceho maznáčika to stačí urobiť raz denne. V prípade viacerých mačiek, ktoré používajú tú istú toaletu, to robte primerane častejšie. Aby ste zabezpečili, že filtre pre mačacie toalety budú účinnou bariérou proti zápachu, je potrebné ich pravidelne meniť. Bez obáv! Táto úloha je triviálne jednoduchá.

Uzatvárateľná vanička pre mačky bude pre vášho domáceho miláčika nielen veľmi pohodlná. Bude tiež úplne bezpečná. Príslušenstvo tohto typu dostupné v ponuke AraZoo je vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov. Uzamykateľná vanička na mačacie stelivo je tiež veľmi odolná a ľahko sa čistí. Ľahko ju môžete veľmi dôkladne umyť a nebudete sa musieť obávať, že by sa v niektorom neprístupnom kúte skrývali nečistoty a baktérie. Takáto situácia sa vám určite nestane. Vnútorný zásobník na podstielku pre mačky sa vám bude ľahko rozoberať a čistiť. Filtre sú vymeniteľné, takže bude vždy vyzerať dobre.

Uzamykateľná vanička pre mačky - ako si vybrať?

Máte záujem o uzatvárateľnú vaničku? Niet divu. Je to veľmi bezpečné a pohodlné miesto pre vašu mačku. A pre vás tiež, vzhľadom na to, že sa z nej nevylieva podstielka a nepríjemné pachy sa udržia vo vnútri. Pravidelne čistená vnútorná podstielka je v tomto ohľade taká účinná, že členovia domácnosti ani hostia podľa zápachu nepoznajú, kedy vaše zviera použilo toaletu.

Na čo by ste si mali dať pozor pred jeho kúpou? V prvom rade na materiál, z ktorého je vyrobený. Veľmi dobre poslúži plastová podstielka. Plast je odolný a ľahko sa čistí. Vysoké hygienické normy sú predsa prvoradé. Krytá podstielka pre mačky by tiež mala zodpovedať veľkosti vašej mačky. Ak je príliš malá, váš domáci miláčik bude mať problémy s jej používaním.

Cena by pre vás nemala byť najdôležitejším kritériom. Venujte jej však pozornosť - netreba preplácať. Našťastie, v AraZoo za svoje nákupy nepreplatíte. Je síce pravda, že účet môže byť niekedy vyšší ako pri jednoduchých, nezakrytých modeloch, ale komfort, ktorý ponúka uzatvárateľná podstielka, za túto investíciu stojí. Ak nie je najdôležitejšia cena, tak čo potom? Samozrejme, pohodlie vašej mačky. Ak máte pochybnosti, či bude chcieť podstielku používať, pozrite si recenzie iných opatrovateľov. Tie vám poskytnú predstavu o tom, ako mačky reagujú na tento typ podstielky.

Krytá podstielka pre váš domov

V internetovom obchode Arazoo nájdete širokú ponuku uzatvárateľných toaliet pre vašu mrenu. Väčšina z nich svojím tvarom pripomína obdĺžnikový transportér, ale k dispozícii sú aj modely s polkruhovým zakončením alebo búdy, ktoré klamlivo imitujú kúpeľňovú skrinku. Nechýba ani príslušenstvo, ktorého tvar sa dokonale hodí do rohov. Toto riešenie sa osvedčuje najmä v malých bytoch, kde je každý centimeter priestoru takmer na nezaplatenie.

Uzatvárateľný zásobník na odpadky pre mačky je k dispozícii v mnohých farebných vyhotoveniach. Nájdete tu jednofarebné modely, ako aj modely, v ktorých je biely materiál kombinovaný s ružovým, modrým alebo zeleným. Široká škála farieb vám umožní dokonale zladiť príslušenstvo s vaším interiérom. Široká škála farieb umožňuje dokonale zladiť doplnok s interiérom, aby nevyčnieval. Ak máte radi multifunkčné riešenia, zamerajte sa na zásobník na podstielku v kombinácii s lôžkom a škrabadlom.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7013 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-05-27
vsetko v pohode, super
2024-05-25
Super služby, maximálna spokojnosť
pixel