Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Otvorené toalety pre mačky

( počet produktov: 9 )

Odkrytý záchod pre mačky - pohodlie sa stretáva s hygienou

Každý majiteľ mačky vie, že mačka nie je len dôvodom na radosť. Je to aj povinnosť. Povinnosť uspokojovať množstvo rôznych potrieb vrátane fyziologických. A s niektorými z nich vám pomôže mačací záchod. Odkrytá a vysypaná kvalitnou podstielkou bude pre vašu mačku pohodlným miestom.

Vaša mačka sa musí postarať o svoje potreby. A to v dome, ak je to mačka, ktorá nechodí von. A nechodiaca mačka je koniec koncov najbezpečnejšia mačka. Poskytnite jej azyl vo svojom dome. Vytvorte jej miesto, ktoré je bezpečné a pohodlné. Pretože vaša mačka si bude musieť niekde uľaviť. Bez ohľadu na to, koľko má rokov. Potrebuje mať miesto len pre seba. Aby ho mohol použiť kedykoľvek počas dňa alebo noci. Kedykoľvek to bude potrebovať.

Čo vám dá dobrá podstielka pre mačky? Otvorená a ľahko čistiteľná zvýši pohodlie vašej mačky aj vaše. Svoju mačku rýchlo naučíte na čistotu a na to, aby sa usadila na mieste na to určenom. A keď sa mu už nebudú stávať žiadne prešľapy, váš domov bude čistý a hygienický a vaša mačka bude šťastná, že má miesto pre seba.

Objavte mačací záchod - postarajte sa o potreby svojej mačky

Otvorená podstielka pre vašu mačku jej umožní pohodlne a bez stresu uspokojiť svoje fyziologické potreby. Koniec koncov je veľmi dôležité, aby vaša mačka mala takéto miesto a neobmedzený prístup k nemu. V opačnom prípade sa vaša mačka usadí kdekoľvek, čo výrazne zhorší kvalitu vášho a jej života.

Otvorený zásobník na podstielku pre mačky sa ľahko čistí. Budete mať úplnú istotu, že ste sa pri čistení dostali všade, kam potrebujete. Je to pohodlné aj pre vašu mačku. Vaša mačka rýchlo pochopí, že do nej stačí skočiť. Budete mať tiež možnosť sledovať stav podstielky a vyčistiť ju vždy, keď to bude potrebné.

Zásobníky na podstielku od spoločnosti Arazoo sú vyrobené z netoxických, odolných a pre vašu mačku úplne bezpečných materiálov. Sú vhodné aj pre veľmi malú mačku, ktorú sa práve chystáte naučiť pravidlám čistoty vo vašej domácnosti.

Nezakrytá mačacia toaleta - na čo si dať pozor?

Máte doma mačku? Potom by sa v ňom mala objaviť aj vonkajšia mačacia toaleta. Nekryté podstielky sú veľmi pohodlné na používanie. Aj veľmi malá mačka, ktorá sa ešte nemusí vedieť postarať o svoje potreby, rýchlo pochopí, na čo slúži.

Vždy venujte pozornosť materiálom takejto podstielky. Musí byť odolná a veľmi ľahko sa čistí. Dôkladné čistenie podstielky je totiž rozhodujúce pre zachovanie správnych hygienických noriem.

Pohodlie vašej mačky je veľmi dôležité. Preto jej dajte k dispozícii podstielku, ktorá je vhodná pre jej veľkosť. Nesmie byť príliš malá. Mačky sú veľmi vyberavé tvory a nebudú chcieť používať niečo nepohodlné. Zásobník na podstielku musí mačke úplne vyhovovať, aby mačka na jeho používanie vôbec myslela a robila to ochotne.

 

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7237 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-17
Všetko bez problémov.
2024-06-17
Spokojná
pixel