Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Mokré krmivo pre mačky

( počet produktov: 660 )

Mokré krmivo pre mačky - čo to je?

Z kŕmenia mačiek sa majiteľom mačiek často točí hlava. Mačky sú vyberavé a niekedy je ťažké uspokojiť ich vyberavé chuťové poháriky. Okrem chuti vidí každý zodpovedný opatrovateľ mačiek potrebu poskytovať svojej mačke krmivo s vysokým obsahom kvalitného mäsa a prospešných živín. Mokré krmivo pre mačky sa zdá byť veľmi dobrou voľbou - mačky ho ochotne konzumujú, je dobre vyvážené - a predovšetkým zdravé.

Ponuka mokrého krmiva v AraZoo je rozsiahla. Nájdete v nej mnoho výrobkov, ktoré sú rôznorodé z mnohých hľadísk. Vďaka tomu môžete presne reagovať na potreby vašej mačky, zohľadniť jej vek alebo plemeno a zaručiť jej krmivo s mnohými príchuťami. Rôzne tvary a veľkosti balení sú zasa pohodlím pre vás, majiteľov.

Mokré krmivo pre mačky s vysokým obsahom mäsa je dobrou voľbou ako základ stravy aj ako doplnok. Ak vaša mačka nemá rada suché krmivo, môžete jej ho podávať zmiešané s mokrým krmivom, a tak ju presvedčiť, aby jedla suché granule. Mokré krmivo obsahuje vodu, preto je to tiež dôležitá zložka, ktorá pomáha udržať správnu hydratáciu vašej mačky, čo je dôležité najmä v lete a pri problémoch s obličkami alebo močovým mechúrom.

Základom dobrého zdravia a pohody vášho domáceho maznáčika je predovšetkým správne zvolené krmivo pre mačky. Mokré krmivo má mnoho výhod; pre samotné mačky aj pre ich majiteľov. Ak si nie ste istí správnym množstvom krmiva - informácie o dávkovaní na obale vám určite objasnia všetky pochybnosti. Pohodlnú formu konzervy alebo vrecka určite ocenia zaneprázdnení majitelia mačiek a rozmanitosť príchutí mokrého krmiva určite osloví aj tie najvyberavejšie mačacie chute.

Aké mokré krmivo pre vašu mačku? Typy a vlastnosti

Ak je potrava, ktorú nájde v miske vášho mourka, správne prispôsobená jeho potrebám, udrží si zdravú hmotnosť, jeho zuby budú vo výbornom stave a srsť bude lesklá. Je dobrým zvykom kontrolovať zloženie krmiva, ktoré vyberáte. Dôležitejšie ako to, či obsahuje morčacie alebo hovädzie mäso, je to, že vôbec obsahuje mäso a živočíšne produkty. Čím viac, tým lepšie. Veď mačky žijúce vo voľnej prírode lovia hlodavce a vtáky. Pozornosť venujte aj množstvu bielkovín v potrave vášho domáceho maznáčika. Kompletné jedlo by malo obsahovať aj vitamíny a živiny vrátane taurínu.

Mokré krmivo pre mačky sa dodáva v rôznych formách. Líšia sa balením aj konzistenciou. V obchodoch so zvieratami sa stretnete s krmivom v konzervách, vreckách alebo vaničkách. Prvé z nich sú v rôznych veľkostiach (70 - 100 g) až po veľké a úspornejšie balenia (200 - 400 g). Vrecká a vaničky majú zvyčajne malú kapacitu 85 - 100 g.

Medzi ponúkanými produktmi nájdete mokré krmivo pre najmenšie mačiatka. Správne zložené porcie krmiva aj mliečne náhrady. Tá sa vám bude hodiť, ak ste práve prijali osirelé mačiatko, vrh bol veľmi veľký alebo mačka nemá dostatok mlieka na nakŕmenie všetkých mačiatok. Pre domáce zviera v najlepších rokoch bude dobrou voľbou vlhké krmivo, ktoré sa postará o jeho srsť a zdravú kožu.

Medzi mnohými výrobkami nájdete aj krmivo určené pre vyberavé domáce zvieratá, mačky žijúce vonku, mačky po sterilizácii alebo na odstránenie chlpových guliek. Mokré krmivo pre staršie alebo choré mačky? Aj takéto výrobky nájdete v sortimente internetového obchodu Arazoo.. Môžete si vybrať z krmív pre dospelé zvieratá, zvieratá s citlivým tráviacim traktom alebo so sklonom k nadváhe.

Konzistencia vlhkej stravy je oveľa rozmanitejšia ako konzistencia suchej stravy. V konzervách nájdete tzv. paštétu, čo sú jemne pomleté kúsky mäsa alebo rýb. Ďalším typom je krmivo, ktoré sa svojou konzistenciou podobá konzervám. Nakoniec nájdete aj konzervy a vrecúška s celými kúskami mäsa v omáčke alebo želé.

Najlepšie vlhké krmivo pre mačky - staršie a mačiatka - je krmivo vo forme paštét. Je mäkká a ľahko sa vyberá. Je však ťažké zistiť, či zloženie uvádzané výrobcom je skutočné zloženie, pretože krmivo je veľmi jemne pomleté a kúsky mäsa voľným okom nerozoznáte.

Konzervované krmivo vo svojej konzistencii je jedným z najobľúbenejších typov konzervovaného vlhkého krmiva. V tomto prípade sú viditeľné kúsky mäsa alebo rýb a na prvý pohľad môžete zistiť kvalitu krmiva, ktorým kŕmite svoju mačku. Krmivá na tácke často obsahujú celé kúsky mäsa alebo rýb - obsah mäsa môže byť až 90 %.

Aké je najlepšie krmivo pre vašu mačku?

Premýšľate, čo dať do misky pre svojho psa? V tejto kategórii nájdete mnoho hodnotných výrobkov, ktoré budú vášmu domácemu miláčikovi chutiť, ale zároveň mu poskytnú všetky potrebné zložky. Suché krmivo nie je zlou voľbou pre jedlo vašej mačky, ale lepšou voľbou by bolo mokré krmivo. Poskytuje vášmu chlpatému maznáčikovi potrebnú vodu, ktorú spravidla pije málo. Znižuje preto riziko dehydratácie.

Mokré krmivo pre mačky má tiež menej kalórií ako suché krmivo. Môžete ho podávať viac a častejšie. Vášmu mačiatku bude vyhovovať aj forma výrobku, t. j. malé kúsky krmiva alebo paštéta rozomletá na hladkú pastu. Správna príchuť, a tých je veľa, bude vyhovovať zvieratkám, ktoré s radosťou zjedia všetko, čo im dáte do misky, aj tým, ktoré sa zdajú byť zlými jedákmi. Mokré krmivá sú tiež lepšou voľbou, ak vášmu domácemu miláčikovi nevyhovuje žuť suché kúsky potravy alebo ak potrebuje držať diétu.

Pri výbere krmiva pre mačky - či už suchého alebo vlhkého - sa riaďte predovšetkým zložením. Najlepšie mokré krmivo pre mačky by malo z hľadiska zloženia obsahovať predovšetkým mäso - čím viac mäsa v zložení, tým je krmivo kvalitnejšie a tým lepšie poslúži vašej mačke. Čo ešte môže byť v konzerve krmiva pre mačky?

Zelenina - je cenným zdrojom vitamínov a stopových prvkov, ako aj vlákniny. Napomáhajú tráveniu a zvyšujú výživovú hodnotu potravín.

Vajcia - v niektorých krmivách pre mačky sú vajcia ďalším zdrojom bielkovín. Okrem bielkovín obsahujú aj vitamín A, D, železo a polynenasýtené mastné kyseliny.

Taurín - aminokyselina, ktorá sa nachádza v mäse a je nevyhnutná pre udržanie dobrého zdravia mačiek. Prispieva k správnemu fungovaniu srdca a tráviaceho systému. Okrem toho zohráva dôležitú úlohu pri budovaní imunitného systému mačky a správnom fungovaní nervového systému zvieraťa.

Tranium - cenný zdroj nenasýtených mastných kyselín, ako aj vitamínov A a D.

Vitamíny, minerály, stopové prvky - majú priaznivý vplyv na stav kože, srsti a celkovú pohodu mačky.

Kuracie, morčacie, hovädzie alebo možno losos? V želé, krémovej omáčke alebo v cestíčku? Vlhké krmivo v AraZoo má rôznorodú chuť aj formu. Môžete ho ľahko prispôsobiť chuti vášho domáceho maznáčika a forme, v akej najradšej konzumuje svoje jedlo. Veľký výber mäsových aj rybacích výrobkov vám umožní kŕmiť vaše mačiatko širokým sortimentom. Okrem týchto obľúbených príchutí si môže pochutnať aj na sleďovi, sobovi, jahňacom mäse alebo treske. Mokré krmivo pre mačky je obohatené aj o také hodnotné zložky, ako je rakytník rešetliakový alebo nasturta, a zeleninu, ako je hrášok, baklažán, cuketa a fazuľa. Medzi výrobkami nájde najmä tie bez pridaného obilia, ktoré je v krmive pre mačky zbytočné.

Pri plánovaní stravy vašej mačky je potrebné si uvedomiť, že kvalitné mokré krmivo pre mačky by nemalo obsahovať žiadne obilniny, cukry, konzervačné látky ani umelé farbivá a príchute. Dobré, jednoduché zloženie a množstvo prospešných živín udrží vašu mačku dlho zdravú a plnú energie.

Výrobky dostupné v tejto kategórii sú denným krmivom, t. j. krmivom, ktoré môžete svojej mačke podávať každý deň. Sú vybrané, dobre vyvážené a spĺňajú všetky potreby zdravého domáceho maznáčika. Ich vkladaním do misky zabezpečíte vášmu domácemu miláčikovi zdravie, kondíciu a pohodu.

Chutné jedlo pre vášho domáceho miláčika

Mokré krmivo pre mačky objednané od spoločnosti Arazoo poskytne vášmu domácemu miláčikovi vyváženú stravu. Každá porcia, ktorá sa dostane do jeho misky, je kompletným jedlom, často zloženým na základe dlhodobých receptúr. Zasýti ho, udrží ho v dobrej kondícii a zabezpečí jeho kondíciu a vitalitu. Zároveň máte istotu, že svojho domáceho miláčika kŕmite kvalitným krmivom.

Mokré krmivo pre mačky neobsahuje žiadne konzervačné látky ani umelé farbivá či príchute. Má tiež prirodzený vzhľad a príjemnú konzistenciu pre jazyk. V Arazoo nájdete pre svoju štvornohú mačku to pravé jedlo nielen kvôli chuti. S nimi sa postaráte o zdravie, imunitu a vzhľad vašej mačky. Krásne lesklá a na dotyk hebká srsť je z veľkej časti zásluhou kvalitného krmiva.

Mokré krmivo pre mačky vám pomôže vhodne podporiť vášho domáceho miláčika vzhľadom na jeho životný štýl alebo choroby. Snažte sa ho prispôsobiť potrebám vášho domáceho maznáčika. Veď mačka, ktorá nie je vonku a vedie menej aktívny životný štýl, alebo kastrovaná či sterilizovaná mačka, u ktorej hormonálne zmeny často vedú k problémom s kontrolou chuti do jedla, potrebujú iné krmivo. Práve u týchto mačiek sa najčastejšie vyskytuje nadváha a obezita.

Všetky produkty z ponuky Arazoo si môžete objednať vo forme, ktorá vám vyhovuje. Môžete si vybrať z vrecúšok, plechoviek, hermeticky uzavretých škatúľ a zásobníkov alebo kartónov. Mokré krmivo pre mačky sa predáva na kusy, vo vzorkových súpravách alebo vo veľkých dávkach, ktoré vám umožnia zásobiť sa na celý mesiac alebo aj dlhšie.

Zdravá strava je dôležitá nielen pre ľudí, ale aj pre zvieratá. Uľahčite si výber kvalitného, zdravého a sýteho krmiva pre svoju mačku - objednajte si ho od spoločnosti Arazoo. Každé z ponúkaných vlhkých krmív je produktom najvyššej kvality. Toto krmivo pre mačky odporúčajú veterinári a je obľúbenou voľbou chovateľov. Presvedčte sa sami, aká široká a pestrá je ponuka obchodu.

Sortiment Arazoo nekončí mokrým krmivom v konzervách alebo vreckách. V obchode si môžete objednať aj kvalitné suché krmivo a pochúťky pre mačky. Nájdete tu aj podstielky, produkty ústnej hygieny, prípravky na starostlivosť a vitamíny. Internetový obchod ponúka aj široký sortiment hračiek a doplnkov, ako sú napríklad podstielky, prepravky alebo škrabadlá.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7288 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-23
Spokojnosť
2024-06-23
Super nákup
pixel