Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Postele pre malých psov

( počet produktov: 120 )

Malý pelech pre psa - už žiadne problémy so spánkom pre vášho domáceho miláčika

Spánok je veľmi dôležitý - rovnako pre vás ako pre vášho psa. Pre zdravý spánok je nevyhnutný dobrý priestor na spanie. Preto je správny pelech pre malého psa taký dôležitý. Najlepšie mäkký, pohodlný, umiestnený na dobrom mieste a predovšetkým správnej veľkosti. Prečo by mal byť pelech pre domáce zvieratá vo vašej domácnosti? Pes, ktorý nemá dostatok spánku, určite nebude šťastný a energický. Naopak, môže byť podráždený a letargický. Rovnako ako u ľudí, príliš málo spánku škodí pohode a nepohodlný pelech vám bude pripomínať bolesť chrbta ešte niekoľko hodín po prebudení.

To nie je vtip. Zlý pelech alebo jeho nedostatok môže mať negatívny vplyv na zdravie vášho domáceho maznáčika. Z tohto dôvodu môže malý pes stratiť chuť do jedla, byť oslabený a následne oveľa náchylnejší na choroby. Koniec koncov, spánok nie je prospešný len pre zdravie. Pelech pre malých psov umožní vášmu štvornohému miláčikovi toto zdravie udržať.

Spánok je fyziologická potreba. Váš pes, ako každý živý tvor, ju potrebuje uspokojiť. Samozrejme, váš domáci miláčik môže spať kdekoľvek a za akýchkoľvek podmienok a určite sa bude snažiť nájsť si miesto aj vo vašej posteli. Oveľa pohodlnejšie vám však bude, keď váš domáci miláčik obsadí posteľ. Za vlastný pelech budú veľmi vďační tak úplne zdraví psi, ako aj domáce zvieratá so zdravotnými problémami. Malým psom postačia malé doplnky, takže sa nemusíte obávať, že by zaberali príliš veľa miesta.

Poskytnite svojmu psovi vhodné miesto na spanie. Poskytnete mu tak súkromný priestor na relaxáciu a odpočinok. Nebojte sa ho nechať nevyužité. Dospelé psy spia minimálne polovicu dňa. Šteniatka vo fáze rastu ešte viac. Dĺžka odpočinku závisí od toho, aké aktívne sú mladé domáce zvieratá. Preto sa uistite, že váš domáci miláčik má pohodlie, keď odpočíva a spokojne spí.

Pelech pre malého psa je investícia, ktorá sa oplatí a nie je drahá. Naopak, je to niečo, čo prinesie vášmu psovi pokoj a útechu. Vďaka nemu bude váš pes oddýchnutý a spokojný. Bude sa ochotnejšie hrať a bude mať viac energie sprevádzať vás na každom kroku. Okrem výberu pelechu musíte ešte nájsť odľahlý kút, v ktorom ho postavíte. Ak umiestnite miesto na spanie vášho psa blízko zdroja hluku alebo do veľmi horúcej časti bytu, váš domáci miláčik si neodpočinie, aj keď máte pohodlný pelech.

Malé pelechy pre psov - pre kráľovský spánok

Aj vy by ste mohli spať kdekoľvek, ale radšej spíte vo vlastnej posteli. Váš pes sa od vás v tomto smere veľmi nelíši. Aj keď je veľmi malý a keď sa schúli, takmer ho nevidíte. Malý pes bude naplno spať a relaxovať vo svojom pelechu, navyše posteľná bielizeň vám umožní aj ukázať vášmu psovi, že toto je jeho miesto. To je veľmi dôležité, najmä ak nechcete, aby váš pes používal váš pelech. Malý psí pelech vám pomôže s týmto procesom učenia. Dôslednosť bude mať rýchlo želaný účinok. Lekcie používania pelechu sú dobrým spôsobom, ako nastaviť prvé hranice pre vášho domáceho miláčika.

Myslíte si, že malé zvieratko nepotrebuje pelech, pretože sa zmestí kamkoľvek? Nič nemôže byť ďalej od pravdy. Aj malé psy majú svoje potreby a nie sú až také malé. Nevzdávajte sa malého priestoru pre svojho domáceho miláčika len preto, že je malý. Správny pelech sa zmestí aj do malého domčeka. Veď na trhu je k dispozícii naozaj veľa zaujímavých riešení a nájdete ich v obchode Arazoo. Čo presne?

Existuje pomerne veľa typov pelechov pre psov. Aby bol každý psík spokojný. Klasické rozkladacie postele, okrúhle, oválne a obdĺžnikové postele a dokonca aj stanové postele. Malý psík si zamiluje plyšový pelech z norky a bude neustále zabalený v príjemnej, teplej látke. Výrobky sú k dispozícii aj v širokej škále farieb. Vášmu psovi môže byť jedno, akú farbu má jeho pohovka, ale vy budete môcť pelech zladiť s interiérom vášho domova.

Tento výber zároveň zabezpečí, že každý pes - zdravý alebo chorý - si môže užívať pelech, ktorý je mu šitý na mieru. Veď psy s chorou chrbticou potrebujú dobrý pelech o to viac, aby sa zmiernil tlak na túto časť ich tela a umožnil im spať bez bolesti. Dobrým nápadom je aj to, aby pelech pre malého a trochu bojazlivého psa pripomínal stan. Bude to bezpečná "jaskyňa", kde sa štvornohý pes bude môcť upokojiť a upokojiť. V takomto úkryte psa ľahko nájdete, ak sa začne báť.

Malý pelech pre psa - na čo si dať pozor?

Existujú rôzne druhy pelechov pre malé psy. Majú zaujímavé tvary, vzory a sú ušité z rôznych materiálov. Ako teda vybrať ideálny pelech pre vášho malého psa? V prvom rade sa riaďte potrebami svojho domáceho maznáčika. Aj malé domáce zviera si zaslúži spať ako kráľ. Zaslúži si tiež, aby sa pelech, na ktorom spí, staral o jeho chrbticu a kĺby. A to aj v prípade, že je váš psík úplne zdravý - preventívna starostlivosť o zdravie je predsa veľmi dôležitá.

Pelech pre malého psa by mal byť dostatočne veľký a široký, aby mal domáci miláčik voľnosť pohybu. Aj keď je jeho obľúbená poloha na spanie schúlená. Štvornohého psa je ťažké "vložiť" do pevného rámu. Raz zaspí schúlený, raz sa úplne natiahne. Hľadajte hlavne posteľ, ktorá je o 20 cm dlhšia ako telo vášho domáceho maznáčika. Toto pravidlo neplatí pre šteňatá vo fáze rastu. Aby ste nemuseli každú chvíľu meniť pelech pre psa, pre najmladšieho domáceho miláčika zvoľte maximálne stredne veľký pelech. Prečo nemôže byť príliš veľký? Potom by sa zviera necítilo bezpečne. A jedným zo základných princípov dobrého odpočinku, je pohodlie a absencia strachu z nebezpečenstva.

Dôležitý je aj typ materiálu, z ktorého je posteľ vyrobená. Pelech pre psa musí byť mäkký a príjemný na dotyk a zároveň odolný. Pes sa ho môže pokúsiť pohrýzť alebo poškriabať svojimi pazúrmi. Odolná tkanina sa v takejto situácii rýchlo nezničí. Vyberte si látku, ktorá sa navyše ľahko udržiava v čistote. Váš pes bude spať pohodlne každý deň, keď si kúpite pelech s výplňou odolnou voči deformáciám.

Aké ďalšie pelechy pre psov by mali existovať? Malé domáce zvieratá a ich potreby by sa nemali podceňovať! Veď v takom malom tele sa často skrýva duch veľkého bojovníka. Aktívne a energické psy musia mať dokonalé miesto na odpočinok - pohodlné a prispôsobené ich anatómii. Ak máte akékoľvek pochybnosti, vždy môžete získať názory na pelechy pre psov online. Majitelia a milovníci psov sa veľmi často delia o svoje názory na tieto témy.

Pozrite sa aj na cenu. Nepoužívajte ju však ako jediné kritérium. V prvom rade zvážte blaho a potreby svojho psa. Váš domáci miláčik sa vám za to poďakuje.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7238 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-17
S vybavením i doručením som spokojná
2024-06-17
Všetko super, odporúčam
pixel