Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Pinzeta

( počet produktov: 3 )

Pinzeta na kliešte mačiek - hygiena a bezpečnosť

Nález kliešťa u mačky nie je nikdy príjemným zistením, ale stáva sa to, a v rozpore s tým, čo sa zdá, nielen u vonkajších mačiek.

Niekedy si takýto kliešť môže priniesť domov na oblečení a nájde si hostiteľa v podobe takejto mačky. V takom prípade musíte nežiaduceho obyvateľa z kože mačky čo najskôr odstrániť. Na tento účel je užitočná pinzeta na kliešte mačacie. Zvieratá zbavené profylaktickej ochrany na odpudzovanie týchto parazitov, najmä mačky žijúce vonku, môžu veľmi ľahko chytiť kliešťa, a to aj v rámci vlastnej záhrady. Je to nepríjemná a nebezpečná situácia, pretože kliešte sú zdrojom mnohých ochorení a problémov. Najdôležitejšie je odstrániť kliešťa celého a nenechať žiadnu časť prilepenú v tele. Na túto úlohu budú vhodné kliešte na kliešte mačacie. Dbajte na zdravie a bezpečnosť svojho domáceho maznáčika, chráňte ho pred kliešťami a rýchlo reagujte, ak sa však nejaký prisaje, potom je to najbezpečnejšie.

Pinzeta pre mačky - pomáha zbaviť sa problémov

Existuje mnoho spôsobov, ako odstrániť kliešte. Niektorí ľudia to robia len prstami, hoci oveľa hygienickejším riešením by bola pinzeta na kliešte pre mačky, pretože potom sa kliešťa nemusíte dotýkať - je to naozaj nepríjemný parazit a zdroj mnohých baktérií, je lepšie sa ho holou kožou vôbec nedotýkať. V našom obchode nájdete pinzetu, ktorá vás týchto parazitov zbaví ľahko a rýchlo. A čo je najdôležitejšie, urobia to precízne a celé. Samotná hlava kliešťa, ktorá sa zasekne do tela, je rovnako nebezpečná, ak nie nebezpečnejšia, ako celý živý kliešť, preto je dôležité nenechať kliešťa roztrhnúť. Pinzety, kliešte a pasce na kliešte, ktoré sú u nás k dispozícii, tomu účinne zabraňujú. Každá pinzeta pre mačky, ktorú ponúkame, je kvalitný výrobok, ktorý vás kliešťov zbaví rýchlo a bez námahy. Ich použitie je navyše jednoduché, takže aj keď ste to nikdy predtým nerobili, túto úlohu zvládnete.

Ako si vybrať pinzetu? Čím by som sa mal pri výbere riadiť?

Kliešte sa vyskytujú najmä na jar a na jeseň, hoci ak im počasie v lete praje a nie je príliš horúco, môžu tiež zaútočiť. Preto je potrebné chrániť pred nimi vašu mačku počas celého roka. Ak sa však na vašu mačku už nejaké prisalo, musíte okamžite konať. Pri tejto úlohe sú veľmi nápomocné kliešte na vyťahovanie kliešťov. Vyberte si také, ktoré sa vám pohodlne držia v ruke, pretože len tak s nimi budete môcť pracovať presne a efektívne. Dôležitá je aj kvalita spracovania, aby sa počas používania nepoškodili. Vždy je dobré skontrolovať recenzie na internete alebo požiadať o radu svojho veterinára. Kliešte nie sú veľmi triviálnym dôvodom na konzultáciu. Sú prenášačmi mnohých nebezpečných chorôb, preto sa oplatí vedieť, ako sa pred nimi čo najlepšie chrániť a účinne ich odstraňovať.

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7265 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-21
Ok
2024-06-20
Dobra kumunikacia s predajcom
pixel