Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu

Poruchy močových ciest

( počet produktov: 24 )

Veterinárne krmivá pre mačky - aké sú?

Zaujíma vás, čo sú veterinárne krmivá pre mačky a čím sa líšia od bežných krmív? Ide o špeciálny druh krmiva pre zvieratá, ktoré je zložené tak, aby spĺňalo rôzne zdravotné potreby domácich zvierat. Zvyčajne sa vytvára pod dohľadom veterinárnych lekárov.

Každé veterinárne krmivo pre mačky obsahuje vhodne vybrané zložky, ktoré pomáhajú telu zvieraťa bojovať s chorobami, pôsobia proti potravinovým alergiám alebo urýchľujú zotavenie. Aj v obdobiach zvýšeného dopytu po určitých zložkách, ako je napríklad gravidita alebo laktácia, môže veterinárny lekár odporučiť podávanie tohto typu krmiva.

Veterinárne krmivá nie sú určené len pre zvieratá s tráviacimi problémami - existujú aj iné druhy vyvážených krmív, napríklad pre alergikov alebo mačky s ochorením močových ciest.

Pamätajte, že zdravé mačky nepotrebujú veterinárne krmivo - postačí základné krmivo bohaté na mäso, živočíšne bielkoviny a živiny, ktoré je prispôsobené veku, veľkosti a prípadne plemenu zvieraťa.

Mokré veterinárne krmivo pre mačky s poruchami močových ciest - ako vybrať správny produkt?

Pre mačky s ochorením močových ciest je lepšie zvoliť mokré krmivo. Tento typ receptúry pomôže zabezpečiť dodatočnú hydratáciu organizmu zvieraťa, čo pomáha riediť moč a urýchliť vylučovanie baktérií z močových ciest.

Problémy s močovými cestami často postihujú domáce zvieratá s nadváhou alebo obezitou, preto by krmivo pre mačky trpiace týmto typom ochorenia nemalo obsahovať veľa tuku, aby sa extra dbalo na správnu telesnú hmotnosť.

Ak váš domáci miláčik trpí struvitovými kameňmi, veterinár vám určite odporučí podávať špeciálne krmivo pre mačky s poruchami močových ciest. V našom obchode nájdete krmivá, ktoré obsahujú zložky, ktoré pomáhajú rozpúšťať struvitové kamene a navyše zabraňujú opakovanému výskytu ochorenia po jeho vyliečení.

Spoločnosť AraZoo ponúka širokú škálu špeciálnych potravín. Mokré veterinárne krmivo pre mačky s poruchami močových ciest zabezpečuje správnu koncentráciu minerálnych solí v moči a podporuje ochranu močových ciest zvieraťa.

Krmivo pre mačky s poruchami močových ciest - stavte na chuť!

Nie je pravda, že vlhké veterinárne krmivo pre mačky s ochorením močových ciest nie je chuťovo príťažlivé. V súčasnosti si môžete vybrať z rôznych možností - existujú krmivá s lososom, kuracím, hovädzím alebo teľacím mäsom. Takto bude môcť váš domáci miláčik dostávať krmivo so svojou obľúbenou chuťou, aj keď je chorý. Je to veľmi dôležité, pretože vaša mačka môže odmietnuť jesť iné krmivo ako to, ktorým bola kŕmená predtým, a dodanie potrebných živín je nevyhnutné najmä počas zdravotných problémov.

Zistite, aký druh krmiva bude vášmu domácemu miláčikovi chutiť - dúfame, že sa vaša milovaná mačka rýchlo zotaví!

IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7238 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-19
som opakovane spokojný so službami ARAZOO
2024-06-17
Neskoršie dodanie krmiva
pixel