Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu
AQUAEL Advanced Soil Plant 8L

AQUAEL Advanced Soil Plant 8L

  • Substrát pre akváriové rastliny H.E.L.P. ADVANCED SOIL PLANTS je profesionálny substrát pre rastlinné nádrže
Veľkosť
41,78 €
cena s DPH / ks.
Výrobok na mieru
Výrobok na mieru
30 dni na jednoduchý návrat
Bezpečné nakupovanie
Po zakúpení dostanete 10.45 bod.

Čím sa tento výrobok odlišuje?

-Úprava parametrov vody - substrát aktívne ovplyvňuje parametre akváriovej vody a prispôsobuje ich potrebám vodných rastlín. Umožňuje jednoduché udržiavanie uhličitanovej tvrdosti do 3OD a pH v rozmedzí 5,5 - 6,5.

-Živiny - Substrát obsahuje veľmi veľké množstvo postupne uvoľňovaných živín, čo zabezpečuje vynikajúci rast aj pre náročné druhy vodných rastlín, ktoré čerpajú minerály zo substrátu.

-Biologická filtrácia - Pórovitá štruktúra substrátu je vynikajúcim prostredím pre užitočné filtračné baktérie, ktoré odstraňujú zlúčeniny dusíka z vody a zlepšujú jej kvalitu.

-Dekoratívne hodnoty - Tmavá farba substrátu umožňuje dekoratívny vzhľad nádrže - na pozadí substrátu sú dokonale viditeľné svieže zelené alebo intenzívne červené listy a výhonky rastlín, ktoré pôsobia mimoriadne atraktívnym dojmom.

8 litrov je dostatočný objem pre nádrž s plochou dna 60x30 cm

Značka
Kód výrobcu
4560191492368
Potrebujete pomoc? Máte otázky?Položte svoju otázku a my vám okamžite odpovieme, najzaujímavejšie otázky a odpovede budú zverejnené pre ostatných.
Dopyt na produkt
Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku o tomto výrobku. Odpovieme vám čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Napíšte svoj názor
Vaše hodnotenie:
5/5
Pridajte vlastný obrázok produktu:
IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7288 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-23
Super nákup
2024-06-21
Ok
pixel