Doprava zadarmo nad čiastku 25,95 €
Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu
ROYAL CANIN Giant Puppy 15 kg
ROYAL CANIN Giant Puppy 15 kg
ROYAL CANIN Giant Puppy 15 kg
ROYAL CANIN Giant Puppy 15 kg

ROYAL CANIN Giant Puppy 15 kg

  • Rast je najdôležitejšou fázou v živote vášho psa: je to obdobie nových objavov, zoznamovania a fyzických zmien. V tomto kľúčovom období sa imunitný systém vášho obrovského šteňaťa stále vyvíja, preto je kvalitná výživa obrovským prínosom.
Veľkosť
72,36 €
cena s DPH / ks.
Jednotková cena4,82 € / kg
Výrobok na mieru
Výrobok na mieru
30 dni na jednoduchý návrat
Bezpečné nakupovanie
Po zakúpení dostanete 18.09 bod.

Ušetrite nákupom väčšieho množstva

ROYAL CANIN Giant Puppy 15 kg + PREKVAPENIE PRE PSA

ROYAL CANIN Giant Puppy 15 kg + PREKVAPENIE PRE PSA

72,37 €72,35 € cena s DPH
Lacnejšie ako sada od 0%
Pozri súbor
ROYAL CANIN Giant Puppy 2x15 kg

ROYAL CANIN Giant Puppy 2x15 kg

144,72 €143,28 € cena s DPH
Lacnejšie ako sada od 1%
Pozri súbor

Suché krmivo pre šteňatá obrích plemien do 8 mesiacov ROYAL CANIN Giant Puppy 15 kg - Výhody produktu
Suché krmivo ROYAL CANIN Giant Puppy je založené predovšetkým na ľahko stráviteľných hydinových bielkovinách v sušenej forme. Je to kondenzovaný zdroj energie a stavebných látok a je dobre stráviteľný. Komplex probiotík a prebiotík podporuje tráviace procesy v tráviacom trakte a zaručuje správny pohyb čriev. Patentovaný komplex antioxidantov posilňuje prirodzenú imunitu vášho psa a pomáha udržiavať dobre upravenú srsť. Prídavok rybieho oleja je zdrojom nenasýtených mastných kyselín, ktoré podporujú vývoj mozgu a nervového systému a zlepšujú schopnosť psa učiť sa nové veci. Suché krmivo pre šteňatá obrích plemien do 8 mesiacov je k dispozícii aj v menšom 3,5 kg vrecku, ktoré je ideálne na prenášanie a skladovanie.

Výhody:

Ochrana tráviaceho systému

Vysoká koncentrácia energie

Podpora mineralizácie kostry

Posilnenie prirodzenej imunity

Rast je kľúčovým obdobím v živote psa - je to čas na spoznávanie nového prostredia, členov domácnosti a domácich zvierat, ktoré už doma žijú. V tomto kritickom období potrebuje vaše šteňa dokonale vyváženú stravu, ktorá podporuje správny a harmonický vývoj jeho organizmu.

ROYAL CANIN® Giant Puppy je krmivo špeciálne vyvinuté pre šteňatá veľkých plemien. Je vhodná pre šteňatá od 2 do 8 mesiacov, obrie plemená s cieľovou telesnou hmotnosťou nad 45 kg.

 

Krmivo ROYAL CANIN® Giant Puppy obsahuje patentovaný komplex koaktívnych antioxidantov, ktorý podporuje rozvoj prirodzenej imunity u šteniat obrích plemien. Krmivo obsahuje vysoko stráviteľné bielkoviny (L.I.P.), prebiotiká a probiotiká (FOS a MOS), ktoré zabraňujú hnačke.

Receptúra krmiva poskytuje presne nastavené množstvo energie a živín pre dlhý a intenzívny rast šteniat obrích plemien pri zachovaní správnej telesnej hmotnosti. Krmivo ROYAL CANIN® Giant Puppy má správne vyvážený obsah vápnika a fosforu, ktorý zabezpečuje správnu mineralizáciu kostry.

Poslaním spoločnosti ROYAL CANIN® je poskytovať výživové riešenia prispôsobené potrebám zvierat. Všetky naše výrobky prechádzajú mnohými kontrolami kvality, aby spĺňali najvyššie štandardy značky a poskytovali krmivo prispôsobené nutričným potrebám a životnému štýlu vášho psa. ROYAL CANIN® Giant Puppy je kompletné krmivo.

Symbol
252180
Kód výrobcu
3182550707046
Séria
Závažia
15000
Životné etapy
Šteňa
Potrebujete pomoc? Máte otázky?Položte svoju otázku a my vám okamžite odpovieme, najzaujímavejšie otázky a odpovede budú zverejnené pre ostatných.
Dopyt na produkt
Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku o tomto výrobku. Odpovieme vám čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Napíšte svoj názor
Vaše hodnotenie:
5/5
Pridajte vlastný obrázok produktu:
IdoSell Trusted Reviews
4.74 / 5.00 5964 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-02-19
Super cena a rýchlosť dodania.
2024-02-18
Velmi dobre
pixel