Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu
AQUAEL CARBOMAX PLUS - chemická kazeta 1 l
AQUAEL CARBOMAX PLUS - chemická kazeta 1 l
AQUAEL CARBOMAX PLUS - chemická kazeta 1 l
AQUAEL CARBOMAX PLUS - chemická kazeta 1 l

AQUAEL CARBOMAX PLUS - chemická kazeta 1 l

  • Katalógové číslo 106615
  • Veľkosť balenia: 1000 ml
  • Výmena: každé 4 týždne
  • Typ náplne: chemická náplň
Veľkosť
6,50 €
cena s DPH / ks.
Výrobok na mieru
Výrobok na mieru
30 dni na jednoduchý návrat
Bezpečné nakupovanie
Po zakúpení dostanete 1.63 bod.

Aquael CARBOMAX PLUS

CarboMax Plus je jedinečná filtračná vložka vyrobená z vysoko kvalitného aktívneho uhlia, ktoré má vynikajúce absorpčné vlastnosti. Umiestnený vo filtri zachytáva a viaže rozpustené chemické látky z vody. Neutralizuje ióny ťažkých kovov a chlóru. Absorbuje zvyšky liekov a iných chemických produktov. Výborne odstraňuje aj rôzne zafarbenia (napr. spôsobené drevom umiestneným v akváriu). Vďaka starostlivo vyvinutej technológii odprášenia je vo forme bezprašných, odolných granúl.

Ako CarboMAX Plus funguje?
Aktívne uhlie použité pri výrobe prípravku CarboMAX Plus má vynikajúce absorpčné vlastnosti, ktoré mu umožňujú absorbovať toxické látky rozpustené vo vode. Neutralizuje ióny ťažkých kovov a chlóru obsiahnuté vo vodovodnej vode. Odstraňuje z vody farbivá a obnovuje jej krištáľovú čistotu. Absorbuje zvyšky liekov a iných chemických produktov.

Kde a kedy CarboMAX Plus účinkuje?
CarboMAX Plus dokonale funguje ako filtračné médium v kanistrových filtroch, prepadových filtroch a vnútorných filtroch, ktoré sú určené pre objemové médiá. CarboMAX Plus by sa mal používať v nových akváriách na zlepšenie kvality a čistoty čerstvej akváriovej vody.

Ako používať CarboMAX Plus?
CarboMAX Plus je pripravený na okamžité použitie a nevyžaduje si žiadne oplachovanie ani ďalšie kroky. Obsah balenia vložte do filtračného koša alebo filtračnej komory. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov odporúčame umiestniť CarboMAX Plus za mechanické filtračné vložky a pred biologické filtračné vložky.

Ako dlho vydrží CarboMAX Plus?
Spôsob, akým CarboMAX Plus funguje (sorpcia), spôsobuje jeho postupné plnenie a opotrebovanie. Na zachovanie optimálnych filtračných vlastností by sa mal vymieňať aspoň každé 4 týždne.
Ďalšie informácie

Jedno balenie CarboMAX Plus obsahuje dve 0,5 l vrecká. Jedno vrecko CarboMAX Plus sa odporúča pre 150 l nádrž.

CarboMax sa používa v prípade zmeny farby akváriovej vody a po ošetrení rýb chemickými prípravkami.
Špecifikácie
hodnota parametra
Veľkosť balenia 1 L
Výmena kazety každé 4 týždne
Kartušový typ na chemickú filtráciuZnačka
Kód výrobcu
5905546053990
Potrebujete pomoc? Máte otázky?Položte svoju otázku a my vám okamžite odpovieme, najzaujímavejšie otázky a odpovede budú zverejnené pre ostatných.
Dopyt na produkt
Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku o tomto výrobku. Odpovieme vám čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Napíšte svoj názor
Vaše hodnotenie:
5/5
Pridajte vlastný obrázok produktu:
IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7469 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-10
Super OK
2024-07-10
Ok
pixel