Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu
Fontánové čerpadlo AQUAEL PFN-500 pre jazierka
Fontánové čerpadlo AQUAEL PFN-500 pre jazierka
Fontánové čerpadlo AQUAEL PFN-500 pre jazierka
Fontánové čerpadlo AQUAEL PFN-500 pre jazierka
Fontánové čerpadlo AQUAEL PFN-500 pre jazierka
Fontánové čerpadlo AQUAEL PFN-500 pre jazierka

Fontánové čerpadlo AQUAEL PFN-500 pre jazierka

  • kat. č. 109433
  • Všestranné použitie - ako pohon pre fontány, kaskády, vodné fontány.
  • Nízka spotreba energie
  • Funkčná montážna základňa
Veľkosť
17,99 €
cena s DPH / ks.
Výrobok na mieru
Výrobok na mieru
30 dni na jednoduchý návrat
Bezpečné nakupovanie
Po zakúpení dostanete 4.50 bod.

Fontánové čerpadlo AQUAEL PFN-500

Fontánové čerpadlá AQUAJET PFN 500, PFN 1000, PFN 1500 a PFN 2000 sú určené na čerpanie a filtrovanie vody vo fontánach, kaskádach, jazierkach, záhradných jazierkach a záhradných bazénoch. Môžu sa používať aj v iných podmienkach, napr. v záhradníctve, v domácnostiach a na farmách, pre ryby a iné zvieratá, na stavbách atď. Vďaka malým rozmerom, vysokej účinnosti, regulácii prietoku a predovšetkým jednoduchej konštrukcii sú čerpadlá AQUAJET PFN univerzálne a účinné. Čerpadlá AQUAJET PFN sú účinné, odolné a ľahko sa ovládajú. Čerpadlo sa môže používať v bazénoch, keď sa nikto nenachádza vo vode. Čerpadlá AQUAJET PFN sa môžu používať len na kvapaliny s teplotou do 35 °C. Modely AQUAJET PFN 1000, PFN 1500 a PFN 2000 môžu pracovať v slanej vode. Model AQUAJET PFN je určený na použitie v interiéri.
Ďalšie informácie

Popis funkcie Čerpadlá radu AQUAJET PFN sa vyznačujú veľmi vysokou účinnosťou v pomere k výkonu. Je to vďaka použitiu moderných, energeticky účinných motorov a kvalitných tesnení pod komorou obežného kolesa, ktoré znižujú straty účinnosti na minimum. Táto konštrukcia tiež umožňuje, aby AQUAJET PFN pracoval mimo vody (je úplne utesnený) a má za následok vysoký výtok, čo umožňuje použitie AQUAJET PFN ako obehového čerpadla. Pre pohodlie používateľa sú všetky modely AQUAJET PFN vybavené systémom plynulej regulácie účinnosti pomocou ergonomického gombíka umiestneného na výstupnej dýze čerpadla. Vďaka tomu môžete ľahko nastaviť silu prúdu vody. Vďaka použitiu keramickej osi obežného kolesa sú čerpadlá AQUAJET PFN 1000-2000 mimoriadne tiché. Veľký špongiový predfilter chráni obežné koleso pred nečistotami, a preto nie je potrebné čerpadlo často čistiť. Čerpadlá AQUAJET PFN sú poháňané vodotesným synchrónnym motorom s nízkou potrebou údržby. Sedlo obežného kolesa stačí čistiť raz za mesiac. Aby sa zabránilo zníženiu výkonu čerpadla, filtračná vložka by sa mala čistiť preplachovaním vo vode čerpanej z jazierka, čím sa nezničí bakteriálna flóra v hube a zabráni sa zníženiu biologického filtračného výkonu. Frekvencia preplachovania kaziet závisí od stupňa znečistenia vody a mala by sa vykonávať vtedy, keď je účinnosť čerpadla výrazne znížená. Čerpadlá série AQUAJET PFN boli vyrobené v súlade s platnými bezpečnostnými normami. Čerpadlo sa smie pripojiť k elektrickej sieti len prostredníctvom zástrčky s ochranným kontaktom. Zástrčka by mala byť pripojená do sieťovej zásuvky na suchom mieste. Pred akoukoľvek operáciou s čerpadlom - inštaláciou, čistením - sa musí sieťová zástrčka odpojiť od zásuvky.

Ďalšie príslušenstvo Na rozšírenie možností čerpadiel AQUAJET PFN možno použiť ďalšie príslušenstvo z radu AQUAEL:

    pre čerpadlá AQUAJET PFN 500 - Súpravy fontánových trysiek KR-1
    pre čerpadlá AQUAJET PFN 1000, 1500 a 2000 - Súpravy fontánových trysiek KR-3
    pre čerpadlá AQUAJET PFN 1000, 1500 a 2000 - LIGHTPLAY RING S osvetlené trysky

 
Špecifikácie
hodnota parametra
Výkon [W] 4,4
Maximálny prietok [l/h] 500
Maximálna výška vodného stĺpca [cm] 70
Rozmery výrobku bez obalu [cm] 100x200x320
Dĺžka kábla [m] 1,5


Značka
Kód výrobcu
5905546133418
Potrebujete pomoc? Máte otázky?Položte svoju otázku a my vám okamžite odpovieme, najzaujímavejšie otázky a odpovede budú zverejnené pre ostatných.
Dopyt na produkt
Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku o tomto výrobku. Odpovieme vám čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Napíšte svoj názor
Vaše hodnotenie:
5/5
Pridajte vlastný obrázok produktu:
IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7505 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-15
Všetko v poriadku
2024-07-13
Objednavka bola dorucena v poriadku.
pixel