Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu
Prevzdušňovač AQUA EL OXYBOOST Plus 150

Prevzdušňovač AQUA EL OXYBOOST Plus 150

  • Moderný, veľmi tichý akváriový prevzdušňovač.
Veľkosť
16,99 €
cena s DPH / ks.
Výrobok na mieru
Výrobok na mieru
30 dni na jednoduchý návrat
Bezpečné nakupovanie
Po zakúpení dostanete 4.25 bod.

AQUAEL - OXYBOOST PLUS!

Membránové čerpadlá AQUAEL nadväzujú na 30-ročnú tradíciu membránových čerpadiel AQUAEL. Medzi modelmi dostupnými na trhu vynikajú moderným dizajnom, starostlivým spracovaním a značnou prevádzkovou účinnosťou.

Rad prevzdušňovačov OXYBOOST PLUS pozostáva zo štyroch modelov: AP 100 PLUS, APR 150 PLUS, APR 200 PLUS a APR 300 PLUS, pričom čísla označujú maximálnu účinnosť zariadení vyjadrenú v litroch prečerpaného vzduchu za hodinu. Perlátory majú jeden (verzie 100 a 150) alebo dva výstupy vzduchu (verzie 200 a 300). Modely APR sú vybavené plynulou reguláciou výkonu pomocou ergonomických gombíkov umiestnených na hornej strane krytu.

Telá nových lodičiek sú zachované v univerzálnom módnom dizajne v kombinácii čiernej a bielej farby. Ich zaoblený tvar disku uľahčuje udržiavanie zariadenia v čistote.

Prevzdušňovače OXYBOOST PLUS boli vyrobené s veľkou starostlivosťou s použitím modernej výrobnej technológie. Je potrebné zdôrazniť, že ide o jediné membránové čerpadlá dostupné na trhu, ktoré sa vyrábajú v Európskej únii (poľský výrobok, vyrábaný výlučne v závode AQUAEL v Suwałkach). To zaručuje plnú dostupnosť príslušenstva (membrány, piestové jednotky).

OXYBOOST PLUS sú účinné, ale spotrebujú minimálne množstvo energie (2,2-2,5 W). Preto sú ideálne na nepretržitú prevádzku ako prevzdušňovacie zariadenia (odporúčame ich kombinovať s mimoriadne dekoratívnymi osvetlenými prevzdušňovacími tryskami AQUAEL AIR LIGHTS), na pohon tradičných špongiových filtrov a štrkových filtrov. Môžu sa používať aj v morských nádržiach na napájanie jednoduchých trubicových skimmerov.

OXYBOOST PLUS 150 Technické údaje:

    Výkon: 2,2
    Prietok: 1x150
    Objem: 100-150 l


Značka
Kód výrobcu
5905546190978
Potrebujete pomoc? Máte otázky?Položte svoju otázku a my vám okamžite odpovieme, najzaujímavejšie otázky a odpovede budú zverejnené pre ostatných.
Dopyt na produkt
Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku o tomto výrobku. Odpovieme vám čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Napíšte svoj názor
Vaše hodnotenie:
5/5
Pridajte vlastný obrázok produktu:
IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7288 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-21
Rýchle vybavenie objednavky
2024-06-21
Rýchle vybavenie mojej objednávky,aj dodanie tovaru,dobrá cena a malý darček pre domáceho miláčika
pixel