Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu
Prevzdušňovač AQUAEL OXYPRO 150
Prevzdušňovač AQUAEL OXYPRO 150
Prevzdušňovač AQUAEL OXYPRO 150
Prevzdušňovač AQUAEL OXYPRO 150

Prevzdušňovač AQUAEL OXYPRO 150

  • Moderný, veľmi tichý akváriový prevzdušňovač.
Veľkosť
35,47 €
cena s DPH / ks.
Výrobok na mieru
Výrobok na mieru
30 dni na jednoduchý návrat
Bezpečné nakupovanie
Po zakúpení dostanete 8.87 bod.

Moderný, veľmi tichý akváriový prevzdušňovač. Hoci akváriové filtre v poslednom desaťročí čiastočne prevzali funkciu prevzdušňovania vody, prevzdušňovač, ľudovo nazývaný bzučiak, je stále jedným zo základných zariadení odporúčaných pre každé akvárium. Jeho funkčnosť je do veľkej miery určená dvoma charakteristikami: účinnosťou a objemom prevádzky. Práve tento druhý jav, jednoducho povedané, neustále monotónne bzučanie, dal zariadeniu jeho niekdajší bežný názov ("bzučiak"). Ale to je už minulosť: prevzdušňovač AQUAEL si v žiadnom prípade nezaslúži názov "bzučiak". Zariadenie je prakticky bezhlučné. Tento efekt sa dosiahol vďaka špeciálnej konštrukcii elektromagnetu a dvojitým stenám krytu. Všetky vibrácie tlmí jeho telo zložené z niekoľkých nezávislých, presne prepojených prvkov. Potláčajú nielen hluk, ale aj vibrácie, vďaka čomu je OXYPRO QUIET nielen tichý, ale ani nemení svoju polohu v dôsledku vydávaných vibrácií (ako je to v prípade mnohých modelov perlátorov). V praxi je jediným indikátorom prevádzky OXYPRO QUIET LED dióda a stĺpec vzduchových bublín plávajúcich v akváriu. A je ich veľa, pretože maximálna účinnosť zariadenia je až 150 l/h. Pomocou veľkého ergonomického gombíka ho možno ľahko nastaviť a prispôsobiť tak intenzitu prevádzky perlátora potrebám konkrétneho akvária. Okrem toho je prevzdušňovač prispôsobený na prácu v naozaj hlbokých akváriách - dokáže čerpať vzduch aj 2 m pod hladinou! Ďalšou výhodou zariadenia OXYPRO QUIET je jeho moderný vzhľad: vnútorný priestor zariadenia spolu s pracovnou membránou je viditeľný cez dvojité priehľadné telo. To všetko sa podarilo dosiahnuť pri zachovaní malých rozmerov zariadenia a výnimočne nízkej spotreby energie len 2 W.
OXYPRO QUIET je ideálnym riešením pre akvaristov, ktorí si cenia najvyššiu úroveň komfortu obsluhy a vynikajúcu kvalitu konštrukcie v kombinácii s inovatívnymi technickými riešeniami.

    mimoriadne efektívne
    prakticky nepočuteľné
    plynulá regulácia účinnosti
    LED dióda na indikáciu prevádzky zariadenia
    futuristický tvar
    spoľahlivá a dlhotrvajúca prevádzkaZnačka
Kód výrobcu
5905546140973
Potrebujete pomoc? Máte otázky?Položte svoju otázku a my vám okamžite odpovieme, najzaujímavejšie otázky a odpovede budú zverejnené pre ostatných.
Dopyt na produkt
Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku o tomto výrobku. Odpovieme vám čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Napíšte svoj názor
Vaše hodnotenie:
5/5
Pridajte vlastný obrázok produktu:
IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7505 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-07-15
Všetko v poriadku
2024-07-13
Objednavka bola dorucena v poriadku.
pixel