Uložiť do nákupného zoznamu
Vytvorenie nového nákupného zoznamu
AniMedica Derbymed Spray prášok na starostlivosť o vlasy 200ml

AniMedica Derbymed Spray prášok na starostlivosť o vlasy 200ml

  • Podporuje regeneráciu silne namáhaných oblastí pokožky, upokojuje svrbiacu, napätú a vlhkú podráždenú pokožku.
Veľkosť
20,99 €
cena s DPH / ks.
Výrobok na mieru
Výrobok na mieru
30 dni na jednoduchý návrat
Bezpečné nakupovanie
Po zakúpení dostanete 5.25 bod.

Derbymed® Powder-spray je určený na lokálne ošetrenie pokožky, napr. v polohe na nohách, v sedle alebo v dolnej časti chrbta. Starostlivo vybrané zložky upokojujú podráždenú pokožku, vyrovnávajú napätie pokožky a zmierňujú svrbenie a odreniny.a.

Použitie:

Pomáha regenerovať silne namáhané oblasti pokožky, zmierňuje svrbenie, pnutie a podráždenie vlhkej pokožky.

Zloženie:
Oxid zinočnatý, stearan vápenatý, oreganový olej, harmančekový olej, arnikový olej, čajovníkový olej, nechtíkový olej.
Nosný plyn: propán-bután.
Návod na použitie:
Pred použitím silno pretrepte, kým sa oceľová guľôčka nebude voľne pohybovať v prostredí prášku. Starostlivo očistite postihnuté miesta na pokožke a aplikujte 2 - 3-krát denne zo vzdialenosti 10 - 20 cm.
Bezpečnostné opatrenia:
Extrémne horľavý aerosól. Nádoba pod tlakom: pri zahriatí môže vybuchnúť. Môže spôsobiť ospalosť a závraty. Toxický pre vodné organizmy s dlhodobými účinkami. Obsahuje karvakrol. Môže spôsobiť alergickú reakciu. Dráždi pokožku. Ak je potrebná lekárska pomoc, ukážte obal alebo etiketu. Nefajčite. Nestriekajte na otvorený plameň alebo iný zdroj zapálenia. Neprepichujte ani nepáľte, a to ani po použití. Používajte len vonku alebo na dobre vetranom mieste. Obsah zlikvidujte v súlade s miestnymi/regionálnymi/národnými/medzinárodnými predpismi. Obsahuje: uhľovodíky, C6, izoalkány, 5 % nhexán.
Skladovanie:
Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov vznietenia. Uchovávajte pod zámkom. Chráňte pred slnečným žiarením. Nevystavujte teplotám nad 50 °C. Skladujte pri teplote 15 °C - 30 °C. Obsah/kontajner zlikvidujte v súlade s miestnymi/regionálnymi/národnými/medzinárodnými predpismi.

Značka
Kód výrobcu
4050478792811
Potrebujete pomoc? Máte otázky?Položte svoju otázku a my vám okamžite odpovieme, najzaujímavejšie otázky a odpovede budú zverejnené pre ostatných.
Dopyt na produkt
Ak vám vyššie uvedený popis nestačí, pošlite nám svoju otázku o tomto výrobku. Odpovieme vám čo najskôr. Údaje sa spracúvajú v súlade s zásady ochrany osobných údajov. Jeho odoslaním akceptujete jeho ustanovenia.
Napíšte svoj názor
Vaše hodnotenie:
5/5
Pridajte vlastný obrázok produktu:
IdoSell Trusted Reviews
4.73 / 5.00 7302 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-23
Spokojnosť
2024-06-23
ryche dodanie lacnejsie ako inde
pixel